Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Co na dach

Zgłoś nadużycie #1 18 października 2019, 16:54

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
A o jaki rodzaj dachu konkretnie chodzi? Jaką konstrukcję masz u siebie? Bo ja planuję generalny remont w tym własnie wymianę konstrukcji i zastanawiam się nad wiązarami w technologii płytek kolczastych http://wpwinvest.pl/technologia/zalety-technologii . Taka więźba jest dużo tańsza i szybciej się ją montuje. Ma ktoś z Was u siebie?

Zgłoś nadużycie #2 25 października 2019, 17:07

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
W naszym starym domu zrobiliśmy niedawno audyt mieszkalny i okazało się, że zarówno belki dachu, jak i cała drewniana konstrukcja jest do wymiany. I szukając firmy, która się tym zajmie, natknąłem się na pracownię MG Dachy zajmującą się więzarami prefabrykowanymi. Czy możecie mi o nich coś więcej powiedzieć? To https://mgdachy.pl/prefabrykacja/ ich strona.

Zgłoś nadużycie #3 30 stycznia 2020, 21:49

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
Sprawdź ofertę producenta Braas w zakresie dachówek betonowych, ceramicznych czy blachodachówek panelowych, bo przygotowali wiele propozycji w tym również izolacje, membrany, czy folie dachowe.

Zgłoś nadużycie #4 14 lutego 2020, 14:52

Seweryn09 avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
A co powiesz na dachówki betonowe? W ofercie Braas można znaleźć wiele modeli jak np. Bałtycka, Celtycka, czy Teviva wykonana w technologii trójwarstwowej Cisar w najmodniejszych kolorach.

Zgłoś nadużycie #5 23 lutego 2020, 18:12

misia avatar Posty: 100 Podziękowania: 1
Moim zdanie warto spojrzeć na dachówki Creatona, który jest jednym z lepszych producentów pokryć. Fajne u nich było to, że w zeszłym roku docenili właścicieli dachów z Titanią i zrobili dla nich ekstra konkurs. Teraz każdy może sobie te ponad 170 dachów zobaczyć na stronie.

Zgłoś nadużycie #6 30 kwietnia 2020, 13:36

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Jeśli decydujecie się na remont dachu, to warto zrobić to porządnie i wymienić także więźby, bo zazwyczaj jest tak, że stan starej konstrukcji nie jest zbyt dobry i wymiana pokrycia to zbyt mało by mieć porządny dach. Dobrym pomysłem jest, o czym już ktoś wyżej pisał, dach wykonany z prefabrykatów, bo robi się je szybko i są bardzo solidne. Projekty i montaż takiego dachu możesz zlecić firmie Binder Projekt- http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ . Jest to firma z Włocławka, ale działa na terenie całej Polski. Od lat zajmuje się tego typu dachami, wykonuje je zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i dla dużych budynków typu hale, magazyny.