Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

co na kocie pchły?

Zgłoś nadużycie #1 3 grudnia 2016, 22:09

milena avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Jakby ktoś potrzebował preparatu na kocie pchły, to polecam http://www.frontlinecombo.pl/Pages/default.aspx. Lepszego preparatu nie znam :D

Zgłoś nadużycie #2 26 stycznia 2020, 18:36

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
sa rozne srodki spytajcie weterynarza najlepiej

Zgłoś nadużycie #3 10 lutego 2020, 21:18

Ewciak78 avatar Posty: 123 Podziękowania: 0
Ja zgadzam się z moją przedmówczynią. Również w pierwszej kolejności wybrałabym się właśnie do weterynarza. Jeśli szukasz kogoś konkretnego to mogę polecić świetnych specjalistów w Warszawie. Tutaj: http://www.lancet.waw.pl/ znajdziesz szczegóły na temat ich oferty. Mają bardzo duże doświadczenie i odpowiednio podchodzą do każdego przypadku.

Zgłoś nadużycie #4 20 lutego 2020, 20:38

eurydyka avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
Pełna zgoda, z pytaniami konkretnymi zawsze najlepiej iść do weterynarza. Co do dobrego gabinetu weterynaryjnego to w Rudziczce doradzam gabinet św. Franciszka http://wetfranciszek.pl/ Super gabinet z szerokim zakresem usług, na miejscu wykonują m.in. badania laboratoryjne, RTG, USG, EKG, udzielają porad behawioralnych i dietetycznych. Plus tez taki, że mają całodobowy dyżur, już raz byłam tam z psem w nocy.

Zgłoś nadużycie #5 29 lutego 2020, 18:17

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Sporo informacji na temat kocich pcheł znajdziesz tutaj https://cowsierscipiszczy.pl/ To portal z poradami na temat chorób, które dotykają psy i koty. Znajdziesz tam też porady na temat żywienia i pielęgnacji tych zwierzaków. Wszystkie artykuły zostały stworzone przez weterynarzy.

Zgłoś nadużycie #6 17 kwietnia 2020, 19:27

darria avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
Mi doradził weterynarz, bo sama próbowałam różnych środków i nic nie pomagało. Jeżeli szukasz dobrego weterynarza, to zdecydowanie polecam gabinet weterynaryjny Dolittle we Wrocławiu, zarówno na rutynowych zabiegach, jak również w nagłych sytuacjach weterynarz daje rade :) , jest kompetentny i bardzo pomocny.

Zgłoś nadużycie #7 5 maja 2020, 9:35

biok avatar Posty: 102 Podziękowania: 1
No własnie najlepiej iść do weta, ja bardzo polecam przychodnię weterynaryjną w Chorzowie na ulicy Gałeczki 47 https://www.weterynarzchorzow.com/oferta.html, bo tam chodziłam z moją kotką, która miała ten uciążliwy problem. U niej wszystko było w porządku, pcheł nie miała, bo sprawdzałam, a pewnego poranka zastałam ją z całym wygryzionym płatem skóry. Była krew, były łzy i ja pędząca właśnie do tego weta na pogotowie weterynaryjne. Tam lekarz super zajął się kicią i dzięki niemu doszła do pełni zdrowia, polecam.

Zgłoś nadużycie #8 20 maja 2020, 14:16

Asiczek avatar Posty: 470 Podziękowania: 2
Najlepiej wybrać się do weterynarza. On zaleci stosowne środki.

Zgłoś nadużycie #9 20 stycznia 2021, 11:12

ariana avatar Posty: 483 Podziękowania: 0
Różne preparaty na pasożyty u zwierząt zamówisz tu: https://www.obroza-elektryczna.pl/antypasozyty-dla-psow-i-kotow/ . Jest to świetnie wyposażony sklep internetowy z produktami dla zwierząt. Jeśli chodzi stricte o pchły to uważam, że najlepszym wyborem będzie obroża przeciw pchłom.