Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Co po maturze?

Zgłoś nadużycie #11 9 sierpnia 2018, 10:29

Malina78 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Wszystko zależy od tego, co chcesz robić w życiu. Jest mnóstwo zawodów, które nie wymagają podejmowania studiów. Mogą wystarczyć tylko jakieś kursy czy szkolenia. Sama jednak uważam, że na studia warto się udać. Mój brat długo zwlekał z wyborem ścieżki kształcenia, aż w końcu udał się na Kryminologię i kryminalistykę. Studia te dostępne są w ofercie Wyższej Szkoły Prawa. Bierze tutaj udział w licznych laboratoriach i warsztatach, które doskonale przygotowują do pracy w służbach specjalnych i dochodzeniowo-śledczych organach ścigania. Można poczytać o nich na stronie https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/kryminologia-i-kryminalistyka/ . Brat odbył już praktykę i staż, a niedawno podjął pracę w wybranym zawodzie. Jest więc bardzo zadowolony. ;)

Zgłoś nadużycie #12 11 sierpnia 2018, 17:03

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Studia nie powinny być też jakimś przymusem dla Ciebie, ważne, żeby robić to co się pragnie, pomógł mi to uświadomić blog http://www.7dak.pl/praca-przez-internet-w-domu/ pojawiają się na nim często artykuły, które pomagają podjąć trudne biznesowe decyzje.

Zgłoś nadużycie #13 14 sierpnia 2018, 23:52

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Wykorzystaj do tego pomysły, które zostały zawarte na blogu http://www.ruszglowa.pl/anonimowe-konto-bankowe/ na nim znajdziesz bez problemu odpowiedzi, które powinny Cię usatysfakcjonować.

Zgłoś nadużycie #14 15 sierpnia 2018, 17:35

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Temat wyboru studiów regularnie poruszany jest http://www.ashoka.pl/lokaty-bankowe-porownanie/ dowiesz się z nich nie tylko jakie studia są teraz opłacalne, ale też czym się charakteryzują i jak je wybrać.

Zgłoś nadużycie #15 23 sierpnia 2018, 23:51

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Wiele ludzi potrzebuje czegoś co ich popchnie do przodu, aby mogli działać, takim właśnie konikiem mogą być blogi typu http://www.menis.pl/jak-zaoszczedzic-pieniadze/ które są bardzo motywujące do działania i znajdowania lepszej pracy.

Zgłoś nadużycie #16 11 października 2018, 13:52

Jasmin avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
U mnie studia, tak jak wyżej. Do żadnej szkoły policealnej nie chciałam iść, ponieważ to by tylko przedłużało moje dzieciństwo. A tak się wyprowadziłam z domu i teraz mam inne podejście na wiele spraw.

Zgłoś nadużycie #17 16 października 2018, 23:28

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Temat ten został jakiś czas temu dobrze opracowany na portalu https://www.biznes.info.pl/gdzie-kupic-bitcoin/ zaglądnij więc tam jeżeli chcesz poznać odpowiedz na swoje pytanie.

Zgłoś nadużycie #18 21 listopada 2018, 15:57

Tymon74 avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Również uważam, że studia to bardzo dobre rozwiązanie, które niesie za sobą wiele korzyści. Tylko ważne jest to, aby wybrać ciekawy, przyszłościowy kierunek. Przykładowo jeśli kogoś interesują finanse czy rachunkowość to warto sprawdzić specjalności dostępne w ofercie uczelni UTH. Jedną z nich jest Rachunkowość finansowa i zarządcza, o której mowa na stronie https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/licencjackie/finanse-i-rachunkowosc/rachun... . Stanowi ona doskonałe przygotowanie do zarządzania przedsiębiorstwem, sporządzania sprawozdań finansowych, wykonywania analiz finansowych i wiele innych.

Zgłoś nadużycie #19 23 listopada 2018, 12:15

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Sądzę, że w Twojej sytuacji warto poszukać trochę inspiracji na blogu http://www.gpmapa.pl/rozmowa-o-prace-sie-przygotowac/ dla mnie dał on dużo do myślenia i to własnie za jego sprawą zmieniłam prace na lepszą.

Zgłoś nadużycie #20 16 grudnia 2018, 12:07

mosek avatar Posty: 207 Podziękowania: 0
Jeżeli szukasz pracy, to koniecznie zwróć uwagę na portal http://poradnikpracownika.pl/ - znajdziesz tu wiele inforamcji o prawie pracy. To bardzo ważne zwłaszcza w młodym wieku, bo wielu pracodawców nie traktuje takich pracowników odpowiednio ;)