Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Co po maturze?

Zgłoś nadużycie #31 30 lipca 2019, 21:38

carolka avatar Posty: 116 Podziękowania: 0
Może szkoła policealna? Widziałam, że ta szkoła https://www.kursor.edu.pl/ ma świetna ofertę i cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów. W dzisiejszych czasach wcale nie trzeba iść na studia by zdobyć zawód i dobrą pracę.

Zgłoś nadużycie #32 7 sierpnia 2019, 11:42

AleksandraWW avatar Posty: 61 Podziękowania: 0
To może szkoła policealna po maturze? Moim zdaniem to jak najbardziej dobra opcja dla osób, które rzeczywiście wiedzą już w jakim kierunku chcą się kształcić i później pracować w tym zawodzie. Ze swojej strony mogę polecić Ci również abyś sprawdził ofertę szkół Cosinus w twoim mieście, które mają świetnie przygotowaną bazę kierunków a do tego nawet kursów zawodowych. Najlepiej będzie jeżeli sprawdzisz ich stronę internetową bo tam mam wszystko dokładnie przedstawione czarno na białym. A do tego posiadają opcję kontaktu z ich konsultantem, który również dokładnie wytłumaczy Ci jak to wszystko u nich działa. Pozdrawiam i trzymam kciuki za dobry wybór!

Zgłoś nadużycie #33 15 sierpnia 2019, 18:16

Kirssteen avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Wybór jest raczej oczywisty. Matura to oczywista przepustka na studia i tu powinniście szukać swojej przyszłości :) Porozglądajcie się za ofertami różnych uczelni. Ja postawiłam na studia w Sopocie https://www.ssw-sopot.pl Mają tu bardzo bogatą ofertę dla kandydatów, zajęcia są prowadzone w mniejszych grupach. Uczelnia współpracuje z wieloma firmami zapewniając świetne praktyki zawodowe.

Zgłoś nadużycie #34 16 sierpnia 2019, 18:16

lemoniada avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Wciąż na topie jest informatyka https://www.wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-i-stopnia/kierunki-i-specjalnosci/i... sama się zapisałam do nich na 3-letnie zaoczne, trochę stresik jest ale dużo dobrego słyszałam o tej uczelni więc myślę ze bedzie dobrze

Zgłoś nadużycie #35 18 października 2019, 11:34

Natalia_BoaVista avatar Posty: 170 Podziękowania: 1
sam musisz zdecydować czy chcesz się dalej kształcić, czy od razy iść do pracy. Ja poszłam na studia.