Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Cyklinowanie parkietu

Zgłoś nadużycie #1 20 sierpnia 2018, 15:55

Anka_Ka avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Potrzebuję odświeżyć parkiet w swoim mieszkaniu w centrum Krakowa, dlatego szukam kogoś, kto niedrogo zająłby się wycklinowaniem parkietu. Mozecie kogoś polecić

Zgłoś nadużycie #2 20 sierpnia 2018, 16:48

olat184 avatar Posty: 62 Podziękowania: 0
Sprawdź sobie tą ekipę: https://kapitanremont.pl/cyklinowanie-parkietu Oni cyklinowali parkiet u mojej mamy. Była bardzo zadowola z efektu. Parkiet jak nowy ;)

Zgłoś nadużycie #3 12 lutego 2019, 10:07

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Cyklinowanie trzeba polecić sprawdzonej ekipie, inaczej można się przejechać. Ja ze swojej strony mogę wam polecić http://www.drewnoszlif.pl/. Działają na terenie Bielska Białej i Poznania, według mnie są niezastąpieni - na pewno będziecie zadowoleni z ich usług.

Zgłoś nadużycie #4 9 kwietnia 2020, 13:08

Pamela020 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Też powoli zaczyna mnie interesować temat cyklinowania podłóg, bo prawdopodobnie w naszym nowym domu będziemy kłaść właśnie podłogi drewniane - https://drewger.com/ W moim rodzinnym domu zawsze były podłogi właśnie z drewna i przez długie lata wyglądały nieskazitelnie, tylko oczywiście trzeba było o nie na bieżąco dbać i je pielęgnować.

Zgłoś nadużycie #5 17 kwietnia 2020, 10:01

marilka avatar Posty: 23 Podziękowania: 0
U nas też zdecydowaliśmy się na cyklinowanie, ale bezpyłowe. Akurat takie w ofercie ma firma Seba ze Szczecina http://parkiety.seba.pl/strona/uslugi, oni później również dokonali konserwacji parkietu. Spisali się super, pracowali rzetelnie i skończyli pracę na czas, do tego w bardzo dobrej cenie. Podłogi wyglądają jak nowe.