Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czy korzystacie może z przylotniskowych parkingów?

Zgłoś nadużycie #1 24 października 2017, 9:49

Lamelka avatar Posty: 131 Podziękowania: 0
Właśnie dowiedziałam się, że oferty na takie parkowanie mogą wynosić nawet i 6 zł za dobę,więc może warto skorzystać?

Zgłoś nadużycie #2 24 października 2017, 10:07

albrecht98 avatar Posty: 143 Podziękowania: 0
6 zł za dobę ?? A gdzież to takie oferty mają? Pytam, bo właśnie planujemy wylot z Modlina i jedyną opcją, którą rozważaliśmy był https://www.modlinbus.com/ .

Zgłoś nadużycie #3 25 października 2017, 14:54

nosleep avatar Posty: 174 Podziękowania: 1
Pytasz, gdzie jest tani parking balice, gdzie placi sie 6 zl za dobe? A spojrz na strone ParkujGo http://parkujgo.pl/ - ten parking ma wlasnie taka oferte. Dodatkowo w cenie jest przejazd busem na samo lotnisko (oraz oczywiscie powrot po przylocie). Parking strzezony, monitorowany, prywatny - w odleglosci 1km od lotniska.

Zgłoś nadużycie #4 28 listopada 2017, 21:27

Patrycja avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Na pewno to nie jest drogo, ale ja się stresuję zostawiając auto na parkingu. Poza tym zawsze boję się, że nie zdążę na samolot. DLatego wolę korzystac z usług firmy https://twoj-transfair.pl / Zawiezie mnie na lotnisko, odbierze i odstawi do domu. Niedrogo, za to wygodnie, komfortowo i bez problemów.

Zgłoś nadużycie #5 4 grudnia 2017, 10:18

aidaa avatar Posty: 55 Podziękowania: 0
Moim zdaniem warto korzystać z takich parkingów. To spora wygoda, a koszty są stosunkowo niewielkie. Jeśli będziecie wylatywali z lotniska Okęcie, to na Alei Krakowskiej jest tani, strzeżony parking, zobaczcie http://www.parking-lotnisko.pl - transfer na lotnisko, pod sam terminal jest bezpłatny.

Zgłoś nadużycie #6 27 grudnia 2017, 21:08

Ramoneska avatar Posty: 156 Podziękowania: 0
Moim zdaniem warto korzystać z takich parkingów. To spora wygoda, a koszty są stosunkowo niewielkie. Jeśli będziecie wylatywali z lotniska Okęcie, to na Alei Krakowskiej jest tani, strzeżony parking, zobaczcie http://www.parking-lotnisko.plnn transfer na lotnisko, pod sam terminal jest bezpłatny.

Zgłoś nadużycie #7 19 lipca 2018, 11:11

weronika97 avatar Posty: 53 Podziękowania: 0
Odświeżę temat bo właśnie miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca do pozostawienia samochodu przy Okęciu. Parkingów jest sporo ale zawsze lubię zostawić samochód w bezpiecznym miejscu. Moim wyporem jest Park&Fly parking oświetlony z przemiłą obsługą i dobrą ceną. Ten mogę polecić z czystym sumieniem.