Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czy moge sie domagac odszkodowania...

Zgłoś nadużycie #1 18 kwietnia 2018, 11:47

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
za odwolany lot? Jesli tak - to jak do tego sie zabrac i na co moge liczyc?

Zgłoś nadużycie #2 19 kwietnia 2018, 12:32

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
jasne, że możesz! Bardzo mało ludzi wie,że ma prawo uzyskać odszkodowanie za opóźniony lot. Zerknij do artykułu https://ktmh.pl/odszkodowanie-za-opozniony-lot-komu-przysluguje-i-jak-je-uzyskac... - tu znajdziesz informacje jak można uzyskać odszkodowanie i gdzie należy złożyć wniosek o jego zapłatę. Trzeba walczyć o swoje. Powodzenia, trzymam kciuki!

Zgłoś nadużycie #3 25 maja 2018, 15:42

Odine avatar Posty: 48 Podziękowania: 0
Nie tylko w wypadku lotu, ale też w innych sprawach warto zawalczyć o odszkodowanie.
Poczytaj tu: https://www.solace.pl/prawnik-radzi/show/odszkodowanie-po-wypadku-autokaru , jak na przykład starać się o nie w przypadku zdarzenia komunikacyjnego.
No i weź pod uwagę fakt, że firmom zawsze zależy na wypłacie jak najniższego roszczenia, więc lepiej od razu poszukaj dobrej kancelarii.

Zgłoś nadużycie #4 28 maja 2018, 11:37

Zaradna avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Zdecydowanie! Nawet powinieneś.

Zgłoś nadużycie #5 1 czerwca 2018, 23:04

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
Ja także uważam że możesz się starać o odszkodowanie . Ale najlepiej zrobisz jak poradzisz się specjalisty który zna się na odszkodowaniach. W http://odszkodowania123.pl/ znajdziesz właśnie takich doświadczonych prawników.

Zgłoś nadużycie #6 25 lipca 2018, 11:50

Grzmot avatar Posty: 133 Podziękowania: 1
Swoją drogą to jest straszne :( Ubezpieczenia strasznie drogie, a na każdym kroku (przynajmniej z tego co piszecie) trzeba walczyć o swoje. A może wiecie w jaki sposób legalnie mógłbym obniżyć swoją składkę OC samochodu? Albo które TU warto brać pod uwagę?

Zgłoś nadużycie #7 25 lipca 2018, 15:05

albrecht98 avatar Posty: 152 Podziękowania: 0
Grzmot, takie łatwe to to nie jest. Sama się nad tym zastanawiam. I w sumie wpadło mi do głowy, że można rozeznać, czy np kurs w takiej szkole bezpiecznej jazdy nie byłby może jakoś dodatkowo honorowany.

Zgłoś nadużycie #8 30 kwietnia 2019, 22:16

aszka avatar Posty: 331 Podziękowania: 0
Warto skontaktować się z EuCO . U nich za analizę sprawy się nic nie płaci. Poza tym mają agentów w całej Polsce.

Zgłoś nadużycie #9 15 maja 2019, 17:47

Margolcia avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
W takich sprawach zawsze warto zasięgnąć porady kogoś,kto ma w temacie doświadczenie,z adwokatem z kancelarii https://www.adwokat-soszka.pl/
Kancelaria oferuje spory zakres usług,w tym oczywiście prowadzi sprawy o wszelkiego rodzaju odszkodowani i zadośćuczynienia.Działa sprawnie,zdecydowanie i rzetelnie,najważniejszy jest dla nich klient i jego dobro.

Zgłoś nadużycie #10 25 czerwca 2019, 16:23

Martynka85 avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
W tym wypadku faktycznie powinnaś zgłosić się do jakiejś kancelarii z prośbą o konsultację. W każdej tego typu sprawie, gdzie chcemy dochodzić prawa do odszkodowania jest mnóstwo uregulowań, więc warto zasięgnąć opinii kogoś, kto zajmuje się tym profesjonalnie.
Ja w podobnej, choć nie identycznej sytuacji, skonsultowałam swoje wątpliwości z Panią Katarzyną Florczak-Keller z Kancelarii KFK w Łodzi: http://www.kancelaria-kfk.pl/ , która świetnie poprowadziła mnie przez wszystkie zawiłości i możliwości prawne, żeby starać się skutecznie o odszkodowanie. Rekomenduję zatem takie rozwiązanie!