Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czy moge sie domagac odszkodowania...

Zgłoś nadużycie #11 15 listopada 2019, 21:50

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Możesz podpytać ,nawet za pośrednictwem facebooka, w kancelarii mec. Cejrowskiego z Tczewa. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, powinni pomóc.

Zgłoś nadużycie #12 15 listopada 2019, 21:50

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Możesz podpytać ,nawet za pośrednictwem facebooka, w kancelarii mec. Cejrowskiego z Tczewa. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, powinni pomóc.

Zgłoś nadużycie #13 4 lutego 2020, 9:03

Grandi avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Takie pytanie skieruj do dobrego adwokata. Moim sprawdzony i godny zaufania adwokata, do którego zawsze sie zgłaszam, gdy mam jakiś problem jest pani mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/ . Specjalizuje się ona m.in w prawie cywilnym, w tym sprawami o odszkodowanie i zadośćuczynienie, więc będzie ci w stanie wszystko wyjaśnić i nakreślić jakie są szanse na uzyskanie odszkodowania i co należy robić by się o nie starać. Świadczy profesjonalną i kompleksową pomoc prawną.

Zgłoś nadużycie #14 20 kwietnia 2020, 13:28

smillo avatar Posty: 68 Podziękowania: 0
Ja, gdy miałam problem z uzyskaniem odszkodowania, to zwróciłam się do kancelarii prawnej w Jaworzenie, gdzie przyjmuja adwokaci Adam Peszek i Aleksandra Trzaska-Paszek https://www.adwokat-jaworzno.pl/prawo-cywilne.html. To dynamiczny zespół, który pomógł mi i tylko dzięki nim udało mi się wywalczyć należące mi się pieniądze. Oni są kompetentni i bardzo rzetelni, polecam.

Zgłoś nadużycie #15 24 czerwca 2020, 9:54

Mimichaska avatar Posty: 166 Podziękowania: 0
Nigdy nie wiadomo, może wam się uda coś więcej ugrac :) Warto skonsultować się z adwokatem i poszukać pomocy u kogoś kto się na tym zna. Myślę, że takie firmy jak http://adwokat-nawojski.pl powinny bardzo dobrze sprawdzić się w takich sytuacjach. Mozna liczyc tu nawet na porady prawne udzielane online.

Zgłoś nadużycie #16 24 czerwca 2020, 17:18

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Mimichaska dzięki za podpowiedź! Potrzebuje dobrego prawnika online - sprawa z dużym ubezpieczycielem i bez prawnika nie da rady!

Zgłoś nadużycie #17 23 lipca 2020, 21:58

Szrutka avatar Posty: 275 Podziękowania: 0
Jeżeli nie dostaliście odszkodowania, albo myślicie, że to które dostaliście jest za niskie, to zawsze możecie skonsultować się z adwokatem w tej sprawie, tak ktoś kto się na tym zna, ma w tym doświadczenie, przeanalizuje waszą sprawę, może nawet od razu powie wam czy warto próbować walczyć o swoje, czy może od razu sprawa jest przegrana. Tu kancelarie adwokackie takie jak https://lexperiens.pl/ super się sprawdzą. Mają tu szeroki zakres pomocy prawnej, także właśnie i przy odszkodowaniach.

Zgłoś nadużycie #18 30 grudnia 2020, 18:46

aszka avatar Posty: 468 Podziękowania: 0
A tutaj https://insito-odszkodowania.uk/porady-prawne/odszkodowanie-za-uraz-psychiczny-w... już zaglądaliście? Myślę, że warto sobie na tej stronie poczytać w jakich sytuacjach należy się odszkodowanie za uraz psychiczny w UK oraz jak uzyskać należne pieniądze. Jest tam wiele cennych i praktycznych informacji, które mogą się naprawdę przydać.