Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czy posłać swoje dziecko do przedszkola?

Zgłoś nadużycie #1 27 czerwca 2018, 14:16

mpire avatar Posty: 453 Podziękowania: 1
Tak jak w tytule - czy uważacie, że warto posłać swoje dziecko do przedszkola? Ja, uważam, że im wcześniej zacznie mieć kontakt z innymi dziećmi, tym lepiej. Ja, najprawdopodobniej poślę swoje dziecko do https://www.przedszkolka.pl/kontakt - opolskiego przedszkola cieszącego się świetną opinią!

Zgłoś nadużycie #2 30 września 2018, 19:52

holeczka avatar Posty: 174 Podziękowania: 0
Nasza cora chodzi do przedszkola http://przedszkolealbercik.com.pl/ i powiem Ci, ze widze zdecydowana roznice w jej zachowaniu jak w momencie kiedy siedziala z babcia. Wreszcie otwarla sie na innych, w przedszkolu podlapala tez mnostwo zainteresowan, bo maja szeroki katalog zajec dodatkowych. No na pewno rozwojowo jest o wiele lepiej :)

Zgłoś nadużycie #3 4 grudnia 2018, 11:06

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Pewnie, że tak. Dziecko dużo lepiej się rozwija wśród rówieśników i naprawdę będziesz widziała różnicę.
Zerknij sobie tutaj http://softnews.pl/
był niedawno omawiany temat jakie przedszkole wybrać, w tej sytuacji gdy rozważasz taką opcję tego typu treść może Ci się przydać.

Zgłoś nadużycie #4 12 czerwca 2019, 14:08

Olika Olika awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Jasne, że tak. Uważam, że gdy nie pośle się swojego dziecka do przedszkola to zrobi mu się poważną krzywdę. Dziecko może być wtedy małokotaktowe. Wybrałam przedszkole niepubliczne w Warszawie https://akademiamlodychtalentow.edu.pl w którym rozwijane są również umiejętności artystyczne i manualne.

Zgłoś nadużycie #5 30 sierpnia 2019, 10:20

emilia avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Warto to zrobić, dziecko szybciej się rozwija w grupie innych dzieci. Warto tylko zapytać czy przedszkole ubezpiecza dzieciaki, a jeśli nie zrobić to samemu https://dziecko.cuk.pl/

Zgłoś nadużycie #6 19 października 2019, 21:06

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Przedszkole to socjalizacja, zdecydowanie wysłanie dziecka do przedszkola to najlepsze rozwiązanie. Jeśli o przedszkole prywatne chodzi to w Warszawie sprawdzi się Raz Dwa Trzy My na warszawskim Mokotowie http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ Przedszkole ma świetny program nagrodzony I nagrodą MEN, fajne, opiekuńcze panie przedszkolanki ze świetnym podejściem do dzieciaków.

Zgłoś nadużycie #7 24 listopada 2019, 21:39

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Bardzo dobre przedszkole to Niezapominajka na Mokotowie w Warszawie https://niezapominajka.net.pl/ Świetna atmosfera, bardzo dobra kadra, ciekawe zajęcia, po całości nam odpowiadają. Są przedszkolem integracyjnym, zapewniają każdemu maluchowi odpowiednie warunki do rozwoju. To też przedszkole z językiem angielskim. Jak zatem widzicie zdecydowanie warto się zainteresować ta placówką.

Zgłoś nadużycie #8 15 stycznia 2020, 9:01

biok avatar Posty: 102 Podziękowania: 1
Tak, dziecko świetnie rozwija się w grupie, dlatego według mnie jak tylko masz taką możliwość, posyłaj. Moja córka chodzi do niepublicznego przedszkola Wielka Przygoda w Gdańsku https://wielkaprzygoda.com/ i jestem bardzo zadowolona z tego jak wyglądają tam zajęcia, jakie są grupy i jak wygląda opieka nad dziećmi, polecam bardzo. Córcia też mówi, że jej się ta podoba i ma przyjaciół :) .

Zgłoś nadużycie #9 15 stycznia 2020, 12:22

Natalia_BoaVista avatar Posty: 282 Podziękowania: 1
A dlaczego nie? Boisz się, czy co?

Zgłoś nadużycie #10 16 stycznia 2020, 17:57

mayczak avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Ja oczywiście wysłałem moje dziecko do przedszkola, wybrałem to http://przedszkolealbercik.com.pl/ w Łodzi, polecali mi je znajomi. I faktycznie warto było, dziecko jest zadowolone z nauczycielek, je wszystkie posiłki, czesne mi odpowiada.