Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czy skorzystałabyś z pomocy wróżki?

Zgłoś nadużycie #41 10 kwietnia 2017, 12:55

Natalia_BoaVista avatar Posty: 310 Podziękowania: 1
ja w życiu nie skorzystałabym z porad wróżki bo nie wierze w te bzdury.

Zgłoś nadużycie #42 2 lutego 2018, 16:38

Magazynowa avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Ja właśnie zastanawiam sie nad skorzystaniem z pomocy http://wrozby24.com.pl/wrozby-online-2/ Poleciła mi tą stronę koleżanka, która korzysta z darmowych porad. Wiele razy powtarzała, że wszystko się spełnia i dzięki pomocy wróżbitek uniknęła kilku nieprzyjemnych sytuacji. Sama zastanawiam się nad skorzystaniem. Co o tym myślicie?

Zgłoś nadużycie #43 28 grudnia 2018, 11:10

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Ja korzystałam i nie widzę w tym nic złego. Wręcz przeciwnie - uważam, że Maria Bucardi bardzo mi pomogła w zrozumieniu świata i mocno wsparła mnie duchowo. Zapoznaj się z jej rytuałami na stronie https://bucardimaria.com/archiwum-czas-z-maria-bucardi/

Zgłoś nadużycie #44 17 kwietnia 2020, 12:28

AleksandraWW avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
Oczywiście korzystałam i nadal korzystam, ponieważ uważam że taka porada i wskazówka odnośnie przyszłości od profesjonalnej wróżki może w wielu przypadkach pomóc rozwiązań wiele problemów, tym bardziej jeśli stoi się na rozdrożu. Ja śmiało mogę tutaj wymienić wróżkę Ayla o której możecie dowiedzieć się więcej na stronie internetowej https://www.aylamedium.com/ orz bezpośrednio skorzystać z pomocy, jeśli potrzebujecie jej jak najszybciej. Jestem pewna, że pomoże ;)

Zgłoś nadużycie #45 19 maja 2020, 22:26

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Oczywiście, że tak! W końcu wróżby są formą terapii. Nawet tak doświadczona wróżka jak Wróżka Arkadia na stronie: https://www.wrozkaarkadia.pl/wrozby/wrozby-forma-terapii/ tak pisze. Wszystko dlatego, że można jej się w pełni wygadać z trapiących zmartwień i problemów, a ona pomoże znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.