Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czy warto kupić auto poleasingowe?

Zgłoś nadużycie #1 24 stycznia 2018, 17:46

hanno avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Samochody wyprzedawane przez firmy, banki i instytucje finansowe zawsze kuszą bardzo atrakcyjnymi cenami. Taki samochód może być nawet o 20-30% tańszy niż identyczne auto z tego samego rocznika z prywatnych rąk. Czy warto je kupić? Co trzeba wiedzieć, żeby nie żałować?Czy kupował ktoś ze stron w internecie jak ta: www.carsontheweb.com/pl/cms/samochody-używane-niemcy gdzie auto jest sprowadzane z Niemiec?

Zgłoś nadużycie #2 28 stycznia 2018, 16:01

Odine avatar Posty: 33 Podziękowania: 0
Myślę, że jest to dobra opcja, pod warunkiem, że samochód nie był eksploatowany non stop, np. przez przedstawiciela handlowego, który jeździł przez pół Polski kilka razy w tygodniu.
Ja na razie mam samochód w porządku jednak, zaś zastanawiam się nad zakupem przyczepy samochodowej. Mam tu namiary na sklep w sieci: https://unitrailer.pl/product-pol-43-Blotnik-do-przyczep-samochodowych-metalowy1... , w którym można kupić części, ale też całe przyczepy.
Czy ktoś z osób na forum może mi doradzić, na jaki model się zdecydować? Bralibyście z plandeką od razu czy bez?

Zgłoś nadużycie #3 15 lutego 2018, 13:19

Grzmot avatar Posty: 90 Podziękowania: 0
Myślę, ze jest to jak najbardziej dobry pomysł, zwłaszcza dla świeżego kierowcy. Ja kupię taki żonie, a gdy już poczuje się za kierownicą pewniej, wyślę ją jeszcze na taki kurs ekojazdy i dopiero wtedy kupimy zupełnie nowe auto :)

Zgłoś nadużycie #4 23 lutego 2018, 22:46

holeczka avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Hmm ja bym nie ryzykowała, to jednak używka a wiadomo jak się w firmach dba o auta. Lepiej iśc do salonu. My też kupowaliśmy nowego suva od peugeota teraz. Jednak nowe to pewniak

Zgłoś nadużycie #5 23 maja 2018, 1:00

mpire avatar Posty: 99 Podziękowania: 0
Uważam, że jak najbardziej warto jest zdecydować się na zakup samochodu poleasingowego – trzeba tylko pamiętać o tym, że tego typu samochód wymaga szczególnego traktowania, dlatego trzeba pamiętać o tym, aby systematycznie sprawdzać jego stan technicznych i wszelkie usterki nieustannie naprawiać! Szukając opon, warto zdecydować się na zakup opon typu run flat, o których można przeczytać na https://allegro.pl/artykul/opony-typu-run-flat-wady-i-zalety-37193