Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czy warto zdecydować się na Cavoe Axo?

Zgłoś nadużycie #1 4 lutego 2021, 22:59

emilka8767 avatar Posty: 377 Podziękowania: 0
Hej, hej. Kompletuję właśnie wyprawkę i czas wybrać wózek... Niesamowicie ciężki wybór, w dodatku tyle opcji do wyboru. Nie ukrywam, że wspomniany w tytule AXO zainteresował mnie najbardziej. Wiecie coś o tym wózku, albo innych wózkach tej marki? Chętnie poczytam Wasze opinie :)

Zgłoś nadużycie #2 6 lutego 2021, 0:52

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
To jest fantastyczny wózek! Poważne - też się na niego zdecydowałam i jest porządny. Wózek wytrzymały - udźwignie dziecko do 22kg, ma super amortyzację i gumowe koła. Przyznam szczerze, że jeżdżę nim po lesie i nie mam z tym najmniejszych problemów.

Zgłoś nadużycie #3 7 lutego 2021, 23:18

emilka8767 avatar Posty: 377 Podziękowania: 0
Super, że sprawdziłaś go w lesie, bo ja też uwielbiam tego typu spacerki :D Ale jeśli możesz poopowiadaj mi coś więcej o nim - jak materiał budki? Nie odbarwia się, albo nie plami? I jak sprawdza się w normalnym terenie, a nawet w sklepie - wąskie alejki mnie przerażają.

Zgłoś nadużycie #4 8 lutego 2021, 23:51

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Mnie też przerażały wąskie alejki dopóki nie kupiłam tego wózka. ten jest naprawdę niewielki, a do tego zwrotny, więc naprawdę nie masz się czego obawiać. Ogólnie nie mam się do czego przyczepić, bo wszystko w tym wózku jest dokładnie przemyślane i rzetelnie zrobione. Po prostu warto go kupić :)

Zgłoś nadużycie #5 11 lutego 2021, 22:23

emilka8767 avatar Posty: 377 Podziękowania: 0
Okej dziękuję ślicznie za Twoją opinię. Teraz jestem spokojna i niemal pewna, że wybiorę właśnie ten wózek i szczerze powiem, że już nie mogę doczekać się spacerów z nim :)