Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czy wybierając hotel na wakacje

Zgłoś nadużycie #1 23 marca 2017, 14:09

albrecht98 avatar Posty: 84 Podziękowania: 0
kierujecie się tym jakie atrakcje oferuje? Czy w ogóle nie zwracacie na to uwagi a hotel traktujecie jedynie jako miejsce na nocleg?

Zgłoś nadużycie #2 24 marca 2017, 12:13

Grzmot avatar Posty: 69 Podziękowania: 0
Ja przede wszystkim stawiam na cenę, wygodę i spokój. Z reguły gustuję w miejscach typu http://mishmashhostel.pl/hostele/ , a atrakcji szukam raczej na mieście.

Zgłoś nadużycie #3 14 czerwca 2017, 8:31

Pacha avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
To zależy gdzie się wybieram. W nowych miejscach raczej traktuje jako miejsce noclegu. Z kolei jeśli jadę w znajome miejsce, gdzie są noclegi nakło nad notecią raczej traktuję to jako miejsce wypoczynku i rekreacji ;)

Zgłoś nadużycie #4 19 czerwca 2017, 9:26

Kholo avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
W pierwszej kolejności proponowałbym sprawdzać pogodę. Co to za frajda siedzieć cały czas w pokoju hotelowym. Ja przed wyjazdem zawsze to robię. Zazwyczaj w tym miejscu www.prognoza-pogody-dlugoterminowa.pl. Dopiero potem biorę się za szukanie hotelu.

Zgłoś nadużycie #5 13 lipca 2017, 14:59

lucek avatar Posty: 20 Podziękowania: 0
Nie, no moim zdaniem trzeba sprawdzić jakie atrakcje oferuje dany hotel. Dla mnie ma znaczenie, czy w hotelu jest na przykład sauna i basen.
Jak planujecie noclegi w Krakowie to ja wam polecam fajny i nawet niedrogi ten hotel http://www.hotelwitek.pl/pl/ . I mają saunę :) .

Zgłoś nadużycie #6 31 lipca 2017, 8:20

Spepo avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Ja już od dłuższego czasu wybieram Hotel Ekspresja. Jak chce wypocząć to jadę do Nakła nad Notecią i tam wypoczywam. Tak ładnego miejsca jeszcze nie widziałam. Niedaleko jest nawet park narodowy, oraz mnóstwo lasów. Wypoczynek na plaży mi się przejadł, teraz próbuję czegoś nowego. :)