Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Czyszczenie basenów

Zgłoś nadużycie #1 22 marca 2018, 11:20

abmer22 avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Właścicielom hoteli przedstawiam ofertę czyszczenia basenów, usługę możemy wykonać w nocy bez konieczności spuszczania wody - więcej informacji tutaj: http://www.heliox.pl/heliox/home,139,czyszczenie_basenow.html

Zgłoś nadużycie #2 10 sierpnia 2018, 8:52

martak avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Jeżeli masz odpowiednie środki do pielęgnacji basenu to takie czyszczenie wcale nie jest potrzebne. Tutaj przyda się chemia basenowa - rzuć okiem na stronę https://www.dobrebaseny.pl/CHEMIA-BASENOWA-c139 gdzie mają bardzo duży jej wybór. Poczytaj trochę więcej na ten temat - ja jestem pewna, że będzie to dobry wybór.

Zgłoś nadużycie #3 13 sierpnia 2018, 13:29

tinierjak avatar Posty: 50 Podziękowania: 0
Bardzo ciekawa opcja że można tak bez spuszczania wody wyczcyścic basen

Zgłoś nadużycie #4 9 maja 2019, 19:10

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Baseny rzeczywiście trzeba czyścić co jakiś czas jednak według mnie należy o nie dbać dużo częściej poprzez wykorzystywanie specyfików z zakresu chemii do basenu. Sam jakiś czas temu zdecydowałem się na taki krok i zamówiłem produkty ze strony https://sklepdlaogrodu.pl/chemia-do-basenu , którą w tym momencie szczerze mogę Wam polecić. Sprawdziły się znakomicie, a ich cena w porównaniu do innych jest naprawdę atrakcyjna ;)

Zgłoś nadużycie #5 23 maja 2019, 10:35

Joker123 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Zgadzam się z moim przedmówcą. O baseny trzeba dbać cały czas, a nie tylko jak już coś się stanie. Jak woda jest zielona, czy brązowa to trzeba wylać i tyle. Natomiast od początku można dbać, ale polecam sprawdzone produkty. Osobiście korzystam od lat z firmy dmuchane.pl, która oferuje najbardziej profesjonalny sprzęt:

https://www.dmuchane.pl/

Zgłoś nadużycie #6 30 maja 2019, 19:06

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Jeśli szukasz srodków do czyszczenia basenów zajrzyj na https://ichemia.pl/artykuly-basenowe,209.html i zapoznaj sie z ofertą tego sklepu. Znajdziesz tam duży wybór preparatów które pozwolą ci na zachowanie czystej wody w basenie. Sama planuję zakupy w tym sklepie.

Zgłoś nadużycie #7 2 grudnia 2019, 10:18

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Jeśli szukasz środków do czyszczenia basenów zajrzyj na https://ichemia.pl/artykuly-basenowe,209.html Oferta tego sklepu jest bardzo rozbudowana i przystępna cenowo. Znajdziesz w niej m.in środki do czyszczenia wody, usuwania glonów, chlor itd.

Zgłoś nadużycie #8 11 lutego 2020, 10:01

Lidka avatar Posty: 179 Podziękowania: 0
Generalnie czyszczenie basenu można sobie ułatwić - na pewno warto mieć dobra pompę do basenu, która będzie filtrowała wodę. Wtedy nie tworzy się osad i woda nie zielenieje co znacznie zmniejsza ilość pracy związanej z porządkowaniem basenu. Dobre pompy oferuje sklep https://intexmarket.pl/73-pompy-do-basenu . Tu możecie kupić pompy o różnej mocy, na stronie znajdziecie pełną ofertę

Zgłoś nadużycie #9 21 kwietnia 2020, 16:06

Pokrzywa avatar Posty: 189 Podziękowania: 0
Wystarczy dobra chemia i nie ma kłopotu z wodą w basenie. Poświęcam czyszczeniu basenu około 15 minut dziennie i w zupełności wystarczy. Chciałam zapytać co sądzicie o pompach ciepła do basenu https://www.hewalex.pl/oferta/pompy-ciepla-pcwb-woda-basenowa/ Ludzie takie wynalazki podłączają do basenu, a przecież pompa ciepła do najlepsze rozwiązanie. Nie ma tańszej ciepłej wody w basenie. Jestem tego pewna. Nie musimy się ograniczać do kąpieli w miesiącach lipiec sierpień. Kąpiel w basenie może być zawsze przyjemna.