Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dbanie o ogród

Zgłoś nadużycie #1 23 stycznia 2018, 17:27

Takor avatar Posty: 344 Podziękowania: 0
W jaki sposób dbacie o swoje ogrody ? Co robicie by wyglądał on oszałamiająco? Chciałabym zadbać o mój ogród odpowiednio i wiem, że bede potrzebować do tego wielu rzeczy. Widziałam, że w tym sklepie https://sklepdlaogrodu.pl/ uda mi sie znaleźć wszystko co jest dostępne.

Zgłoś nadużycie #2 26 stycznia 2018, 9:50

Odine avatar Posty: 48 Podziękowania: 0
Ogród czeka na wiosnę ;)

Zgłoś nadużycie #3 21 marca 2018, 10:31

bili avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Ja mam trochę problemów z trawą, która z trawnika rozrasta mi się na rabaty z roślinami ozdobnymi i ciężko mi ją później wyplewić. Czy z Waszego doświadczenia założenie takich obrzeży: http://geoproduct.pl/produkty/obrzeze-trawnikowe-geoborder/ rozwiąże problem?

Zgłoś nadużycie #4 11 kwietnia 2018, 0:24

emilka8767 avatar Posty: 282 Podziękowania: 0
Ja muszę teraz bardzo dobrze dbać o swój ogród, który stworzyła dla mnie firma warszawskie-ogrody.pl. Nie chciałabym takiego pięknego efektu zaniedbać. Ale na szczęście wiem też, jak wszystko powinno wyglądać z biegiem czasu, więc mogę sprawdzać, czy wszystko robię odpowiednio.

Zgłoś nadużycie #5 11 kwietnia 2018, 10:01

Jo_Ni avatar Posty: 57 Podziękowania: 0
Ja mam w ogrodzie zawsze problem z tarasem - nawiewa mi w jego stronę bardzo dużo pyłu, kurzu, liści... Zastanawiam się nad obudowaniem go, przynajmniej częściowo, za pomocą balustrad szklanych. Znalazłam ofertę takiego szklarza z okolic Brzeska: http://szklarzbochnia.pl/ - myślicie, że ta firma wykona dla mnie taką szklaną tarasową osłonę? A może ktoś korzystał z ich usług?

Zgłoś nadużycie #6 24 kwietnia 2018, 11:53

emilka8767 avatar Posty: 282 Podziękowania: 0
Ja dostałam wiele cennych rad kiedy firma http://www.warszawskie-ogrody.pl/projekty-ogrodow-warszawa skończyła już swoją pracę. Jestem bardzo zadowolona, że znajoma mi ich poleciła, bo są genialni.

Zgłoś nadużycie #7 7 maja 2018, 14:41

Ignacyyy33 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam. Najważniejsze jest podłoże i dobre podlewanie roślin, żeby ładnie rosły. W ogrodzie zastosowałem kompleksowe nawadnianie, bardzo mi pomogła firma https://www.system-nawadniania.pl/. Nie trzeba samemu się męczyć ciągłym podlewaniem roślin. Fajna sprawa, bardzo ułatwiająca życie.

Zgłoś nadużycie #8 10 maja 2018, 18:16

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
ogrody sa piekne gdy o nie dbamy i chcemy spędzać tam jak najwięcej czasu. Co jednak w przypadku gdy męczą nas komary? Niestety to bardzo powszechne stworzenie, które skutecznie uprzykrza nam czas. U nas jednym ze skutecznych środków był ten https://www.target.com.pl/produkty/aspermet-200-ec , nie wiedziałam że takie preparaty moga być tak bardzo skuteczne. A jakie są wasze metody na komary >?

Zgłoś nadużycie #9 22 maja 2018, 19:15

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 1
Dbanie o ogród jest jest proste o ile ma się odpowiednie narzędzia. Podstawowe akcesoria przydatne w pielęgnacko roślim oferuje sklep żelazny e-metalhurt https://e-metalhurt.com.pl . U nich mozna kupić solidne konewki, wiadra, węże, pistolety oraz sekatory a nawet siatki do ogrodzenia ogrodu.

Zgłoś nadużycie #10 27 maja 2018, 17:40

MarekOgarek avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Ja przede wszystkim zdecydowałem się zasadzenie ładnych drzew ozdobnych w ogrodzie, który wybrałem ze szkółki drzew firmy Markflor http://www.markflor.pl/szkolka-drzew-krzewow/ . Zastawanawiam się jeszcze nad założeniem oczka wodnego - markflor oferuje również projektowanie i zakładanie oczek. Wydaje mi się, że takie oczko to bardzo ładna ozdoba w ogrodzie. Poza tym przy dużych upałach od wody jest trochę chłodniej.