Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dbanie o ogród

Zgłoś nadużycie #71 17 kwietnia 2020, 12:43

maki avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Ja sama niestety nie mam takich skillsów żeby dbać o własny ogród niestety, więc posiłkuję się usługami prłnionymi przez firmę LUKMAR – PRACE OGRODNICZE I NA WYSOKOŚCIACH (Konstancin - Jeziorna) https://www.lukmar-alp.pl/oferta/uslugi-ogrodnicze. Oni mają bardzo dobre ceny i faktycznie super radzą sobie w ogrodzie, bez nich mój ogród byłby zniszczony, polecam.

Zgłoś nadużycie #72 19 kwietnia 2020, 12:43

paluch686 avatar Posty: 225 Podziękowania: 1
Uprawa warzyw to przede wszystkim dobry nawóz, a najlepiej ekologiczny. Czy może być coś lepszego od własnego kompostu? Tutaj macie fajny środek, który przyspiesza produkcję eko-nawozu https://sklep.poradnikogrodniczy.pl/active-composter-1kg-do-kompostu-id-96

Zgłoś nadużycie #73 21 kwietnia 2020, 23:01

Komatsu avatar Posty: 12 Podziękowania: 0
a co stosujecie na chwasty ?? Macie jakieś dobre środki?

Zgłoś nadużycie #74 19 sierpnia 2020, 16:13

Magazynowa avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Trzeba pamiętac o regularnym koszeniu trawy, jeśli chce się mieć zadbany ogród :) My robimy to co tydzień, czasami co dwa - zależy od czasu i pogody. Ale teraz mamy dłuższą przerwę bo szukamy części do kosy https://skladczesci.pl/Czesci_do_kosy bo nasza coś ostatnio kiepsko działa. Przestaliśmy nawet kosić już bo nie dawało nią rady. A wy jak sobie radzicie w takich sytuacjach ?

Zgłoś nadużycie #75 1 września 2020, 10:31

ariana avatar Posty: 473 Podziękowania: 0
Pamiętajcie też koniecznie o tym, aby wybrać najlepszą ziemię ogrodową. O tym, jaka ziemia jest najlepsza dla danych roślin, poczytacie na stronie https://warszawskikopacz.pl/ziemia-ogrodowa-wybierz-najlepsza-do-swojego-ogrodu/ .

Zgłoś nadużycie #76 22 lutego 2021, 9:21

Asiczek avatar Posty: 470 Podziękowania: 2
A myślałyście o zakupie tunelu foliowego? Tutaj http://domy-ogrody.com/co-musisz-wiedziec-przed-zakupem-tunelu-foliowego-zalety-... są wskazówki, na co zwracać wtedy uwagę. My mamy zamiar go w tym roku postawić, może w końcu zaczną rosnąć nam pomidorki.