Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dekoracje do kuchni

Zgłoś nadużycie #21 29 czerwca 2019, 9:45

shaza avatar Posty: 267 Podziękowania: 0
Dekoracje to oczywiście podstawa ale ważne jest też wyposażenie takie o jakim tu mowa http://www.hajpa.pl/jakie-akcesoria-sa-niezbedne-na-letnie-kolacje-i-grille-w-gr... , ja sobie je powoli kompletuję tak żeby mieć potem wszystko pod ręką

Zgłoś nadużycie #22 29 czerwca 2019, 10:19

maksymilian avatar Posty: 191 Podziękowania: 0
Na https://www.merkurymarket.pl/plytki-kuchenne/ dostępne są płytki imitujące np., mozaikę. Jeśli znajdziemy pomysł na zastosowanie takich płytek, to mogą one być naprawdę fajną dekoracją. Najważniejszy jest pomysł.

Zgłoś nadużycie #23 29 czerwca 2019, 15:12

Elizka Elizka awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ja również inspiruje się przeróżnymi zdjęciami w internecie.

Zgłoś nadużycie #24 15 sierpnia 2019, 13:56

Ewciak78 avatar Posty: 123 Podziękowania: 0
Moim zdaniem w kuchni wcale nie trzeba wiele dodatków. Wystarczy oryginalny akcent na ścianie i mamy świetny wystrój! Ja zdecydowałam się na zamówienie dwóch plakatów ze strony: https://posterilla.pl/pl/c/PLAKATY-KUCHNIA-I-JEDZENIE/92 obecnie ozdabiają one moją największą ścianę w kuchni dzięki czemu przestrzeń stała się bardziej spójna. Co do samych posterów to powiem Wam, że są naprawdę dobrze wykonane i zwracają uwagę.

Zgłoś nadużycie #25 2 grudnia 2019, 22:45

goldner.amie goldner.amie awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Fajną dekoracją do kuchni mogą być takie wewnętrzne, pionowe żaluzje. Ja mam takie https://www.el-deko.pl/zaluzje/zaluzje-pionowe i właśnie zastanawiam się nad zamontowaniem ich także w innych pomieszczeniach. Jak myślicie, będą wyglądać fajnie na przykład w salonie?

Zgłoś nadużycie #26 14 stycznia 2020, 9:58

huel.nova avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Właśnie przeglądam serwisy porcelanowe https://wenahome.pl/635-serwisy-porcelanowe, które są elegancką ozdobą kuchni. Warto takie akcesoria kupować w kompletach, żeby mieć spójną kolorystykę, ponieważ wtedy udekorowany stół wygląda bardzo estetycznie. Talerze i szklanki to ważne dodatki kuchenne, dlatego najlepiej wybierać takie, które jedocześnie ciekawie się prezentują.

Zgłoś nadużycie #27 28 kwietnia 2020, 9:26

neska avatar Posty: 145 Podziękowania: 0
w kuchni powinno się zdecydowanie zrezygnować z zasłon i firan, to niezbyt ładne i bezpieczne. Lepsze są rolety np z https://www.karnix.pl/rolety-marki-karnix-galeria-produktow.html , ładnie ściemniają pomieszczenie i za to fajnie prezentują się na oknach.