Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dekoracje do kuchni

Zgłoś nadużycie #1 13 lipca 2017, 16:44

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Moim zdaniem dobrze jest zasięgnąć inspiracji w internecie. Z reguły na necie tego typu rzeczy raz że tańsze ale i dużo większy wybór. Np zobacz sobie na http://desideradesign.pl/kategoria/kuchnia. Są naprawdę piękne dekoracje. No i nie tylko bo widziałam tez takie fajne patery czy maselniczki ale o niestandardowym wyglądzie. Myślę że warto zaglądać do tego typu sklepów bo czasami można trafić prawdziwą perełke.

Zgłoś nadużycie #2 5 września 2017, 19:01

relbymix relbymix awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ja bym ten temat zostawił specjaliście. Moim zdaniem w ten sposób można sobie wielu problemów oszczędzić :)

Zgłoś nadużycie #3 6 listopada 2017, 21:56

cathy586 avatar Posty: 25 Podziękowania: 0
A ja się już cieszę, bo zbliżają sie powoli święta i będzie można znowu udekorować nie tylko kuchnię ale i cały dom pięknymi ozdobami świątecznymi ( np. https://happenings.pl/dekoracje-swiateczne ). Bardzo lubię ten czas w roku i niepowtarzalny klimat świąt. Zawsze mamy sporo zabawy dobierając łańcuchy bombki czy girlandy do strojenia całego domu. Szczególnie dzieciakom zawsze sprawia to dużo frajdy :)

Zgłoś nadużycie #4 11 listopada 2017, 19:51

nosleep avatar Posty: 163 Podziękowania: 1
A myślałyście kiedyś o kupnie takiej magnetycznej maty na lodówkę? Widziałyście coś takiego? Mata jest nie tylko doskonałą dekoracją ale także świetnie maskuje brzydkie drzwi lodówki (jeśli są np zniszczone to mata wszystko zakrywa). Coś takiego możecie zamówić od firmy Stikero https://stikero.pl/product-pol-3467-Mata-magnetyczna-jednokolorowa-Jasna-czerwon... . Wystarczy podac wymiar lodówki a przygotują wybraną matę.

Zgłoś nadużycie #5 14 listopada 2017, 9:03

KamilaGal avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Najważniejsze jest oświetlenie. Dekoracja światłem jest najciekawszą opcją. Opuszczony lekko sufit i LEDY. Efekt - klimatycznie i elegancko podświetlony sufit. Coś pięknego. Po za tym no wiadomo bogate wyposażenie. W kuchni nic więcej nie potrzeba ;)
__________________________________
http://www.booking-bydgoszcz.pl/

Zgłoś nadużycie #6 11 grudnia 2017, 21:22

celia.celia84 avatar Posty: 63 Podziękowania: 0
W swojej kuchni raczej jestem oszczędna w dekoracjach. Wystarczają mi po prostu elementy wyposażenia ( https://moleo.pl/pol_m_DOM-I-OGROD_DO-KUCHNI-811.html ). Lubię mieć pod ręką różnego rodzaju przydatne akcesoria i to one stanowią większość wyposażenia mojej kuchni. Nie lubię za to bibelotów, które do niczego nie służą i mają być tylko ozdobą :)

Zgłoś nadużycie #7 11 lutego 2018, 21:38

MarekOgarek avatar Posty: 78 Podziękowania: 0
Teraz jest dużo ciekawych dekoracji do kuchni. Mi się podobają blachy dekoracyjne z napisami https://blachydekoracyjne.pl/pl/c/NAPISY/30 . To świetny pomysł na udekorowanie ścian i nadanie klimatu w kuchni. Taka dekoracja pasuje szczególnie do kuchni urządzonych w stylu loftowym.

Zgłoś nadużycie #8 11 lutego 2018, 22:08

osiolek3 osiolek3 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny...

Zgłoś nadużycie #9 11 lutego 2018, 22:25

magra avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
No z całym szacunkiem , ale dekoracje do kuchni to nie robota dla specjalisty, ale raczej dla kogoś, kto w tej kuchni najczęściej przebywa

Zgłoś nadużycie #10 12 lutego 2018, 16:13

olii avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Ja zawsze szukam w necie.