Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

dentysta dla dzieci

Zgłoś nadużycie #1 29 kwietnia 2019, 16:36

domownikja avatar Posty: 124 Podziękowania: 0
Polecany dentysta dla dzieci w Warszawie? Taki dentysta dla dzieci http://dentystadladzieciwarszawa.pl z bardzo dobrym podejściem szczególnie do młodszych dzieci. Okolice 3-4 lata. Koleżanka mi dała kontakt ten ale im więcej tym lepiej :)

Zgłoś nadużycie #2 12 maja 2019, 12:15

Grardonyth avatar Posty: 507 Podziękowania: 1
Najczęstszym problem z zębami u dzieci jest niestety próchnica. Dzieci słabo dbają o zęby i uwielbiają jeść słodycze co właśnie generuje próchnicę :( U nas w mieście na szczęście działa gabinet https://dentystaszczecin.eu/oferta/leczenie-prochnicy-szczecin-stomatologia-zach... , do którego chodzimy całą naszą rodziną i powiem Ci, że poradzili sobie już z próchnicą u całej trójki moich dzieciaków :)

Zgłoś nadużycie #3 26 sierpnia 2019, 10:45

Ewciak78 avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
Zajrzyj sobie koniecznie na stronę tej lecznicy: https://stomatologia.citomed.pl/ Moje dzieciaki regularnie wykonują tam zabiegi profilaktyczne. Oferują oni również leczenie przy użyciu gazu rozweselającego co w mojej opinii jest bardzo ciekawą opcją. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni decydując się właśnie na ich usługi. Mają świetnych profesjonalistów, którzy mają bardzo fajne podejście do pacjenta ;)