Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

dentysta dla dzieci

Zgłoś nadużycie #1 29 kwietnia 2019, 16:36

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Polecany dentysta dla dzieci w Warszawie? Taki dentysta dla dzieci http://dentystadladzieciwarszawa.pl z bardzo dobrym podejściem szczególnie do młodszych dzieci. Okolice 3-4 lata. Koleżanka mi dała kontakt ten ale im więcej tym lepiej :)

Zgłoś nadużycie #2 12 maja 2019, 12:15

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Najczęstszym problem z zębami u dzieci jest niestety próchnica. Dzieci słabo dbają o zęby i uwielbiają jeść słodycze co właśnie generuje próchnicę :( U nas w mieście na szczęście działa gabinet https://dentystaszczecin.eu/oferta/leczenie-prochnicy-szczecin-stomatologia-zach... , do którego chodzimy całą naszą rodziną i powiem Ci, że poradzili sobie już z próchnicą u całej trójki moich dzieciaków :)

Zgłoś nadużycie #3 26 sierpnia 2019, 10:45

Ewciak78 avatar Posty: 123 Podziękowania: 0
Zajrzyj sobie koniecznie na stronę tej lecznicy: https://stomatologia.citomed.pl/ Moje dzieciaki regularnie wykonują tam zabiegi profilaktyczne. Oferują oni również leczenie przy użyciu gazu rozweselającego co w mojej opinii jest bardzo ciekawą opcją. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni decydując się właśnie na ich usługi. Mają świetnych profesjonalistów, którzy mają bardzo fajne podejście do pacjenta ;)

Zgłoś nadużycie #4 2 listopada 2019, 0:10

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Nasza cała rodzina jest zadowolona z opieki dentystycznej w gabinecie na św. Jadwigi 11 w Oleśnicy. Nasze dzieci też tam właśnie chodzą i nie mają problemu ze strachem przed dentystą. Tu namiary http://www.mikrostoma.pl/stomatologia-dziecieca Dobrze tam leczą i mają fajne podejście do pacjentów plus umiarkowane ceny.

Zgłoś nadużycie #5 14 lutego 2020, 11:25

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Nie ma co ukrywać, że dentysta dla dziecka powinien mieć bardzo dobre podejście do maluchów. Mój synek kilka miesięcy temu ukruszył jedynkę a miał wtedy 2,5 roku no i wizyta była konieczna. Trochę się stresowałem bo jak wytłumaczyć takiemu dziecku gdzie i po co idziemy.. Akurat całą rodziną leczymy się w centrum https://stomatologiazwyciezcow.pl/zabiegi/stomatologia-dziecieca/ i tu tez mają stomatologię dziecięcą. Mały w zasadzie nawet się nie zorientował kiedy dentystka mu podpiłowała zeba i wyszedł z gabientu z usmiechem na twarzy.

Zgłoś nadużycie #6 10 marca 2020, 13:35

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
Ja i dzieci chodzimy do dentysty Art Dent w Rybniku https://www.artdent.org/oferta-art-dent/leczenie-zachowawcze. Tutaj dentysta ma podejście do pacjenta, leczenie jest bez bólu, dzieciaki też się nie boją i chętnie tu przychodzą, naprawdę polecam.

Zgłoś nadużycie #7 13 marca 2020, 18:57

alok565 avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Na pewno jeśli interesuje was dobry i sprawdzony Gabinet dentystyczny Tarnowskie Góry, który samuje się leczeniem dzieci, to na pewno powinniście sprawdzić ofertę zabiegów dostępną tutaj http://www.stomatologia-pachonscy.pl/ . Moim zdaniem jak najbardziej warto korzystać z ich usług, a wy sami też się o tym przekoancie

Zgłoś nadużycie #8 14 kwietnia 2020, 19:39

franka avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Ja i z dzieciakami i w zasadzie całą rodziną chodzę do Dentala na Lwowskiej w Lublinie. Tam dentysta wie co robi, ma podejście do dzieci i dorosłych (mój mąż panicznie boi się dentysty, a tam chodzi bez problemu). Przy leczeniu są delikatni i wiedzą co robią, zdecydowanie polecam.

Zgłoś nadużycie #9 17 kwietnia 2020, 11:34

maki avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Ja razem z dziećmi chodzę do gabinetu dentystycznego w Barczewie — Medident Tabor https://medident-tabor.pl/zakres-uslug/. Tam dentysta ma takie cudowne podejście do dzieci, że maluchy chętnie tam chodzą i nie ma z nimi żadnego problemu. Ten gabinet polecam wszystkim, bo są kompetentni i bardzo rzetelni.

Zgłoś nadużycie #10 28 kwietnia 2020, 12:09

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Super, że są gabinety typu warszawski http://demeter.com.pl/ , które bardzo dbają o małego pacjenta ;) Lekarze są bardzo życzliwi i empatyczni, a gabinety przygotowane specjalnie z myślą o maluchach – w Demeter mają nawet specjalny, kolorowy fotel :D Dziecko nie musi łączyć wizyty u stomatologa z traumą. To bardzo ważne.