Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dentysta Wrocław

Zgłoś nadużycie #11 22 kwietnia 2019, 10:37

maksymilian avatar Posty: 191 Podziękowania: 0
Na http://www.dentalium.wroclaw.pl/implantologia/ widzę, że Dentolium we Wrocławiu ma również możliwość wykonania implantów zębowych. I tu pytanie, czy ktoś może taki zabieg uzupełnienia ubytków wykonywał i wie może jaki to jest koszt i od czego jest on uzależniony? Czy ktoś może doradzić gdzie udać się na taki zabieg? Oraz jakie są przeciwskazania do takiego zabiegu?

Zgłoś nadużycie #12 26 lipca 2019, 11:58

jjusti18 avatar Posty: 342 Podziękowania: 0
No, a ja poszukuje dobrego ortodonty. Może kojarzycie kogoś z Krakowa? Bo chce z moim synem udać się, ponieważ jego zęby brzydko się układają. Dlatego zawczasu chce założyć mu aparat ortodontyczny. Ponoć tutaj http://ortolingwa2.pl/ znajdę dobrych specjalistów. Czy to prawda?

Zgłoś nadużycie #13 17 sierpnia 2019, 16:40

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Każdy dobry dentysta musi pracować na odpowiednim sprzecie. Jeżeli macie swoje własne gabinety to powinniście postawić na odpowiedni sprzęt. Tu oferta od https://rokodent.pl powinna świetnie się sprawdzić. Mają tu nie tylko urządzenia, ale i także meble dentystyczne.

Zgłoś nadużycie #14 21 listopada 2020, 14:47

Szrutka avatar Posty: 236 Podziękowania: 0
Może jest tu też ktoś z Warszawy? Jeżeli chodzi o specjalistów ze stolicy to warto sobie zajrzeć na stronkę https://dentistica.pl Znajdziecie tu nowoczesny gabinet dentystyczny