Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Depilacja bikini

Zgłoś nadużycie #21 23 września 2018, 16:59

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Jestem przekonana, że wszystkiego użytecznego w tym temacie dowiesz się na portalu https://www.uroda.info.pl/czy-suszone-sliwki-odchudzaja-sprawdzamy/ ja dbam o swoją urodę właśnie przy jego pomocy i jest to naprawdę proste.

Zgłoś nadużycie #22 3 października 2018, 13:47

Aliki avatar Posty: 69 Podziękowania: 0
magra - jak najbardziej, bo potem wystarczy zabieg przypominający raz na parę tygodni

nellon - serio depilujesz się odchudzaniem śliwkami? może jakieś foto? ;)

Zgłoś nadużycie #23 3 października 2018, 13:47

Aliki avatar Posty: 69 Podziękowania: 0
magra - jak najbardziej, bo potem wystarczy zabieg przypominający raz na parę tygodni

nellon - serio depilujesz się odchudzaniem śliwkami? może jakieś foto? ;)

Zgłoś nadużycie #24 18 października 2018, 15:25

savona avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Ja robiłam laserem Palomar w La Nika w Gdańsku i po 3 zabiegach praktycznie juz było gładko. Ale zrobiłam jeszcze 2 sesje zeby efekt utrzymywał się dłużej.

Zgłoś nadużycie #25 26 października 2018, 16:08

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Sprawa jest prosta - albo chcesz mieć efekt na długo i trochę więcej zapłacić, albo chcesz bawić się golarkami i maszynkami i martwić się o wrastające włoski itd. Ja się odważyłam i wykonałam depilację laserową w Warszawie: https://www.klinikaambroziak.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/laser-palomar-vec...
Może to też sposób dla Ciebie? :)

Zgłoś nadużycie #26 31 października 2018, 13:30

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
wydaje mi się, ze depilacja laserowa jest najbardziej skuteczna metodą jeśli chodzi o pozbycie się niechcianego owłosienia. Jakis czas temu szukałam informacji na temat tego, w jakim salonie w okolicy mogę się takiemu zabiegowi poddać i na czym on właściwie polega i trafiłam na ten artykuł https://www.moment.pl/depilacja/depilacja-laserowa . Podysłam bo myślę, że warto zapoznać się z informacjami w nim zamieszczonymi :)

Zgłoś nadużycie #27 6 listopada 2018, 10:51

koniczyna avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Myślałaś o depilacji laserowej? Świetna metoda na całkowite pozbycie się owłosienia. Można zapomnieć o maszynce, wosku, nie ma też śladu po podrażnieniach po goleniu. Zabieg nie jest jakoś bardzo bolesny według mnie ale oczywiście to wszystko kwestia technologii lasera. W Krakowie, w gabinecie http://jadoreinstytut.com/depilacja-laserowa pracują na jednym z najmocniejszych i najbezpieczniejszych urządzeń. Ma ono dodatkowy system chłodzenia więc zabieg laserowej depilacji jest komfortowy i szybszy niż dotychczas.

Zgłoś nadużycie #28 2 grudnia 2018, 18:46

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Ja też jestem zdania, że depilacja laserowa to bezpieczny zabieg jeśli tylko jest przeprowadzany przez profesjonalistę i dodatkowo przed zabiegiem powinno się przeprowadzić dokładny wywiad by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania. Ja jestem już po serii zabiegów na nogi w http://www.preibisz.com/oferty-specjalne/promocyjne-pakiety-na-ipl-i-shr/ w Warszawie. Przeprowadzony sprawnie i w komfortowych warunkach. Bardzo mogę polecić to miejsce w stolicy. Chętnie wrócę na bikini :D

Zgłoś nadużycie #29 7 grudnia 2018, 14:33

Anja_29 avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
JA słyszałam i czytałam, że po depilacji laserowej też odrastają włoski... Osobiście jestem wierna jednemu produktowi do depilacji bikini, to seria Vanity Bielendy - krem z olejkiem różanym Soft Touch. Jest bardzo delikatny i nie mam po nim podrażnień :)

Zgłoś nadużycie #30 12 grudnia 2018, 18:41

kariska avatar Posty: 130 Podziękowania: 0
Nie wyobrazam sobie chodzić do kosmetyczki na tego typu zabiegi, chyba za bardzo bym się krępowała, ale na szczęśie nie muszę bo mam własy depilator ipl babyliss. Mogę sobie wieczorkami w domowym zaciszu robić zabiegi, nie jest to badzo czasochłonne ani bolesne a już na pewno jest dużo tnaiej niż zabiegi u kosmetyczki