Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dermatolog na wczoraj!

Zgłoś nadużycie #11 23 kwietnia 2019, 14:18

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
A czy któraś z Was chodziła może do dermatologa przyjmującego w Centrum Medycznym Danea w Bielsku Białej? Szukam właśnie specjalisty dermatologa w tym mieście, a z tego, co widziałam na stronie https://danea.pl/, taki właśnie tam przyjmuje. O samym Centrum słyszałam wcześniej sporo pozytywnych opinii, podobno każdy pacjent jest tam traktowany indywidualnie. Jak sądzicie, warto się tam udać?

Zgłoś nadużycie #12 30 marca 2020, 10:27

elwwi avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Najlepsi dermatolodzy są w WellDerm w Warszawie. Ja tam przeszłam kurację, która wyleczyłam mnie z trądziku, na serio mnie wyleczyli, po trądziku już nie ma śladu, a przez całe leczenie otrzymywałam ogrom opieki ze strony dermatologów, co było bardzo miłe i niesamowicie pomocne, polecam.

Zgłoś nadużycie #13 5 maja 2020, 21:40

aszka avatar Posty: 432 Podziękowania: 0
A tutaj https://febumed.pl/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem namiar na centrum dermatologiczne, które oferuje szeroką pomoc. Warto zapoznać się z ich ofertą. Można dzięki temu pozbyć się problemu i przede wszystkim sobie pomóc. Nie ma co odwlekać wizyty. Trzeba zawsze działać szybko.

Zgłoś nadużycie #14 18 listopada 2020, 11:15

martak avatar Posty: 392 Podziękowania: 0
Wiele osób ma problemy z cerą. U mnie są to pryszcze. Ostatnio trafiłam na ciekawy artykuł na ten temat na stronie https://www.firia.pl/pryszcze/ . Okazuje się, że pozbycie się ich nie jest niczym łatwym.