Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

dobór płytek a oświetlenie

Zgłoś nadużycie #21 1 sierpnia 2017, 9:26

martak avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Jeśli planujecie te płytki zakładać na własną rękę to na pewno przyda się Wam przecinarka do glazury. Takie przecinarki znajdziecie na przykład na stronie https://specnarzedzia.pl/54921-przecinarki-do-glazury . To jednorazowy wydatek, później już będzie tylko z górki. Poza tym robiąc remont na własną rękę uda Wam się na pewno mnóstwo zaoszczędzić.

Zgłoś nadużycie #22 3 maja 2018, 11:36

weronika8 avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Najlepsze sa jasne kolory.

Zgłoś nadużycie #23 13 listopada 2018, 9:27

edziak avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
U nas płytki podłogowe kładła ekipa remontowa, mąż stwierdził, że nie będzie się za to zabierał. Poszło szybko i sprawnie, zamówiliśmy płytki tutaj https://plytki24.pl/plytki-podlogowe/cat_100865.htm, dwa dni później przywieźli i w sumie w ciągu półtora tygodnia mieliśmy skończoną kuchnię :) Nawet nie myślałam, że pójdzie tak sprawnie.

Zgłoś nadużycie #24 14 stycznia 2019, 18:00

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Dobór odpowiedniego oświetlenia i płytek jest w szczególności ważny, jeśli mówimy o niewielkich łazienkach. Ja postawiłabym na jasne płytki, w bielu czy w beżu. Bardzo ładne propozycje ma Tubądzin - oglądaliście już ich propozycje?

Zgłoś nadużycie #25 27 lipca 2019, 20:50

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Płytki modne są teraz jasne ale z motywem drewna, na http://dagmaplytki.pl/ jest takich naprawdę dużo, zobaczcie sobie koniecznie. Jestem pewny, że właśnie tam uda się coś znaleźć co będzie z odpowiednim oświetleniem odpowiednio współgrało. Wszystkie modne wzory są - drewno, beton, nowoczesne płytki czy w stylu vintage. Ciekawe prawda? w Katowicach można iść zobaczyć na żywo, w ofercie mają także elementy armatury łazienkowej. Z płytek jeszcze lastryko - już długo takich nie było a teraz znowu powróciły. I to w jakim stylu. Szczególnie takie w jasnym brązie będą pasować i do łazienki i do salonu.

Zgłoś nadużycie #26 20 lipca 2020, 20:50

karolmis12 avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Jeżeli szukacie odpowiednich płytek do Waszej łazienki, to sprawdźcie sobie ofertę https://www.twojelazienki.pl/tubadzin/tubadzin-colour.html . Wybór płytek w ich sklepie jest olbrzymi, a ceny powinny Was zadowolic.

Zgłoś nadużycie #27 18 września 2020, 12:27

Arkadiusz1 avatar Posty: 178 Podziękowania: 1
Faktycznie, to bardzo istotna kwestia. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście dobierali takie płytki, które idealnie wpiszą się w charakter Waszego mieszkania. Na przykładzie chociażby płytek od Tubadzin świetnie widac, jakie stwarza to dzisiaj przed Wami możliwości. Czuję, że będziecie tym pozytywnie zaskoczeni.