Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dobra automatyka do ramy garażowej-gdzie?

Zgłoś nadużycie #1 18 lutego 2019, 13:36

halszka avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
Muszę kupić automatykę garażową. Chcę zainwestować w coś porządnego, ale nie wiem na co zwrócić uwagę przy wyborze. Macie jakieś sprawdzone namiary?

Zgłoś nadużycie #2 19 lutego 2019, 18:47

lepka avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Moim zdaniem należy korzystać z usług sprawdzonych i doświadczonych w tej branży firm, które sprzedają sprawdzone produkty. Od siebie mogę polecić Ci http://www.bramykolobrzeg.pl/pl/oferta/automatyka . Sama od nich zamawiałam taki mechanizm do bramy garażowej. Mają produkty tylko od uznanych producentów. To bardzo wygodne, funkcjonalne i nowoczesne rozwiązanie, które posłuży Ci długie lata, wiem bo u mnie działa bez zarzutu już kilka lat. Firma zajmuje się również serwisem, także wszystko znajdziesz w jednym miejscu.

Zgłoś nadużycie #3 16 sierpnia 2019, 14:35

tigra avatar Posty: 99 Podziękowania: 0
Na co zwrócić uwagę? Przede wszystkim nie kupuj elementów automatyki wjazdowej z osobna, tylko w zestawie. Pełne zestawy znajdziesz np. w sklepie Fonex- my kupowaliśmy właśnie tam. Druga rzecz- zwróć uwagę na ciężar bramy garażowej - to konieczne aby właściwie dopasować siłę naciągu w napędzie otwierania.

Zgłoś nadużycie #4 22 listopada 2019, 11:54

Helga avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Dobre napędy do bram znajdziesz na http://www.krysta.com.pl/ ja u nich zamawiałam automatykę też do bramy garażowej i gorąco polecam. Szybko i sprawnie realizują zlecenie. Do tego niezawodny napęd działa bez zarzutu już kilka lat. Są fachowcami, którzy znają się na rzeczy. Dobrali najkorzystniejsze rozwiązanie dla moich oczekiwań i potrzeb. Także polecam.

Zgłoś nadużycie #5 8 grudnia 2019, 16:22

caesar34 avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ile może kosztować taka usługa? Ktoś się zna?