Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dobra szkoła wizazu ?

Zgłoś nadużycie #1 27 marca 2017, 15:29

malika avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Witajcie Dziewczyny :) ! Mam mały dylemat , zastanawiam się nad wyborem jakiejś szkoły kosmetycznej czy studium bo chciałabym rozwijać swoje pasje i zdobyć większą wiedzę Uwielbiam to robić i ciągnie mnie do tego bardzo .Znajoma poleciła mi Międzynarodowe Studium Dziewulskich http://www.dziewulscy.pl Czytałam że prowadzą rekrutację na roczne studium wizażu i stylizacji zacznie się od kwietnia. Jak Myślicie dobry pomysł ? Polecacie coś może ? :)

Zgłoś nadużycie #2 11 sierpnia 2018, 23:29

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
W kwestii samorozwoju trudno będzie Ci znaleźć konkretniejsze źródło wiedzy od portalu http://www.goforchange.pl/konta-bankowe-ranking/ często go przeglądam ponieważ pojawiają się tam artykuły na temat biznesu, zarabiania oraz przyszłościowych studiów.

Zgłoś nadużycie #3 15 sierpnia 2018, 0:11

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Na każdy temat znajdzie się jakieś rozwiązanie, jak poszukujesz w tym temacie jeszcze więcej informacji, to zawsze możesz odwiedzić bloga http://www.ruszglowa.pl/kredyt-na-wykonczenie-mieszkania/ i tam trochę o tym poczytać, a warto, bo każdy artykuł napisany jest sumiennie i przejrzyście.

Zgłoś nadużycie #4 15 sierpnia 2018, 18:03

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Odnośnie tematów związanych ze szkołą, proponuję trochę formacji poszukać na http://blogbiszopa.pl/dobry-pomysl-na-biznes/ten portal często porusza takie sprawy jak wybór studiów, czy dalsze szkolenia.

Zgłoś nadużycie #5 4 grudnia 2019, 8:41

MalwinKa33 avatar Posty: 29 Podziękowania: 1
W mojej opinii natomiast przydatne są kursy zawodowe, które także przygotowywane są na kierunkach kosmetycznych, jak m.in wykonywania liftingu rzęs, henna rzęs, czy manicure manicure hybrydowy. Sama uczestniczyłam w nich, a były przygotowywane przez Cosinus w Łodzi w bardzo przystępnych cenach, szczególnie dla ich słuchaczy np. na kierunku "Kosmetyka", a jak zacznie się u nich naukę wraz z przyjacielem to dodatkowo można zgarnąć stówkę :)