Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

dobry psycholog

Zgłoś nadużycie #1 4 października 2017, 21:19

Takor avatar Posty: 296 Podziękowania: 0
Ja moge polecić dwóch. Jedna to Poradnia Psychologiczno-Psychiatrycznej Magdaleny Senderowskiej przy ul. Legnickiej 55a/7., a druga to pani Dagmara Woja Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji ul. Podwale 37/38 (http://psycholog.i-wroclaw.pl )

Zgłoś nadużycie #2 5 października 2017, 21:00

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 1
Rozumiem, że psycholog we Wrocławiu przyjmuje?

Zgłoś nadużycie #3 23 czerwca 2018, 11:25

mpire avatar Posty: 316 Podziękowania: 0
Niestety nie mogę polecić nikogo z kim miałam styczność (bo nigdy nie korzystałam z usług psychologa), jednakże słyszałam wiele dobrych opinii na temat psychologów ogłaszających się na stronie: http://www.centrumdobrejterapii.pl/ , podobno są bardzo profesjonalni i posiadają duże doświadczenie.

Zgłoś nadużycie #4 4 sierpnia 2018, 2:12

aszka avatar Posty: 149 Podziękowania: 0
A tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa już zaglądaliście? Klinika znajduje się w Warszawie. Mają naprawdę dobrych specjalistów. Poza tym Psychomedic ma 6 klinik w Warszawie. Można się zarejestrować tam, gdzie mamy bliżej.

Zgłoś nadużycie #5 26 września 2018, 1:55

olkawwqa avatar Posty: 170 Podziękowania: 0
Ja polecę klinikę PsychoMedic, jeśli jest potrzeba pomoc psychologa. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o nasze kłopoty. Klinika posiada odpowiednią, fachową pomoc i są oni w stanie wyleczyć nas nawet z najtrudniejszych chorób.

Zgłoś nadużycie #6 15 kwietnia 2019, 9:03

karin avatar Posty: 35 Podziękowania: 0
To prawda, że w Psychomedic mają zawsze rzetelną kadrę. Wiem, że np. w Łodzi są to ludzie z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Plusem kliniki jest też to, że nie trzeba długo czekać na wizytę. Łatwo się też zapisać online lub telefonicznie. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/ więcej info.