Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

dobry psycholog

Zgłoś nadużycie #1 4 października 2017, 21:19

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Ja moge polecić dwóch. Jedna to Poradnia Psychologiczno-Psychiatrycznej Magdaleny Senderowskiej przy ul. Legnickiej 55a/7., a druga to pani Dagmara Woja Gabinet Psychoterapii i Rozwoju Kompetencji ul. Podwale 37/38 (http://psycholog.i-wroclaw.pl )

Zgłoś nadużycie #2 5 października 2017, 21:00

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 1
Rozumiem, że psycholog we Wrocławiu przyjmuje?

Zgłoś nadużycie #3 23 czerwca 2018, 11:25

mpire avatar Posty: 446 Podziękowania: 1
Niestety nie mogę polecić nikogo z kim miałam styczność (bo nigdy nie korzystałam z usług psychologa), jednakże słyszałam wiele dobrych opinii na temat psychologów ogłaszających się na stronie: http://www.centrumdobrejterapii.pl/ , podobno są bardzo profesjonalni i posiadają duże doświadczenie.

Zgłoś nadużycie #4 4 sierpnia 2018, 2:12

aszka avatar Posty: 326 Podziękowania: 0
A tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa już zaglądaliście? Klinika znajduje się w Warszawie. Mają naprawdę dobrych specjalistów. Poza tym Psychomedic ma 6 klinik w Warszawie. Można się zarejestrować tam, gdzie mamy bliżej.

Zgłoś nadużycie #5 26 września 2018, 1:55

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Ja polecę klinikę PsychoMedic, jeśli jest potrzeba pomoc psychologa. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o nasze kłopoty. Klinika posiada odpowiednią, fachową pomoc i są oni w stanie wyleczyć nas nawet z najtrudniejszych chorób.

Zgłoś nadużycie #6 15 kwietnia 2019, 9:03

karin avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
To prawda, że w Psychomedic mają zawsze rzetelną kadrę. Wiem, że np. w Łodzi są to ludzie z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Plusem kliniki jest też to, że nie trzeba długo czekać na wizytę. Łatwo się też zapisać online lub telefonicznie. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/ więcej info.

Zgłoś nadużycie #7 29 maja 2019, 19:24

weronika97 avatar Posty: 226 Podziękowania: 0
karin napisał(a):
To prawda, że w Psychomedic mają zawsze rzetelną kadrę. Wiem, że np. w Łodzi są to ludzie z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Plusem kliniki jest też to, że nie trzeba długo czekać na wizytę. Łatwo się też zapisać online lub telefonicznie. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-lodz/ więcej info.


Popieram. W tej klinice zawsze służą pomocą i wsparciem. Ludzie ich sobie chwalą więc coś to musi oznaczać. Można się do nich umawiać nawet w weekendy a z niektórymi specjalistami można rozmawiać na wideokonsultacjach przez Internet - jak dla mnie super rozwiązanie

Zgłoś nadużycie #8 12 czerwca 2019, 18:31

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Mojej siostrze, po bardzo ciężkim rozwodzie pomogła wrócić do formy pani dr Joanna Lena Lipi - https://www.znanylekarz.pl/joanna-lena-lipin/psycholog-psychoterapeuta-terapeuta... . A powiem szczerze, że się już o siostrę bardzo bałem. Była w fatalnym stanie. A po kilku wizytach widać już było poprawę. Teraz po całej terapii, to znowu ta sama radosna osoba, którą pamiętam sprzed małżeństwa. A wszystko dzięki pani doktor.

Zgłoś nadużycie #9 30 listopada 2019, 18:34

jjusti18 avatar Posty: 274 Podziękowania: 0
Myślę, że tutaj w przychodni lekarsko-psychologicznej http://persona.wroclaw.pl/ znajdziecie właściwą pomoc. Oni nawet diagnozują i leczą zaburzenia emocjonalne również u dzieci. Tamtejsi specjaliści są dobrze wyszkoleni i przede wszystkim są otwarci na pacjentów.