Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dodatki do domu

Zgłoś nadużycie #1 6 września 2018, 16:48

Fabiana avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Czasami podczas remontu potrzebujemy betonu architektonicznego. Wiem, że nie jest to dość typowe ale sama stoje przed remontem i wiem, ze bedzie on nam potrzebny.Po poszukiwaniach udało mi się znaleźć tą firmę http://art-bet-design.pl/o-firmie/ . Mają świetnej jakości beton , po za tym odpowiadają miłe na każde zadane pytanie. Moze wam się przyda

Zgłoś nadużycie #2 7 września 2018, 18:00

jakkii avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Uwielbiam dodatki do domu.

Zgłoś nadużycie #3 6 grudnia 2018, 17:41

neska avatar Posty: 103 Podziękowania: 0
Byłam ostatnio u koleżanki w mieszkaniu i zauważyłam, że wszędzie ma wazony i donice. Genialnie to wygląda! Na tyle, że sama postanowiłam wprowadzić kilka zmian do mojego wnętrza. Najbardziej do gustu przypadła mi ta donica https://fajnedonice.pl/towar.849.donica.prostokatna.bigular.anthra.szerokosc.60c... . Wam też się podoba? :)

Zgłoś nadużycie #4 19 grudnia 2018, 15:03

hetryx hetryx awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Mam to samo zdanie co mój przedmówca. Nic dodać oraz nic ująć.

Zgłoś nadużycie #5 23 kwietnia 2019, 14:01

monikabert90 avatar Posty: 136 Podziękowania: 0
A czy macie w Waszych domach dzbanki filtrujące do wody, takie jak na stronie https://strefafiltrow.pl/? My używamy takiego dzbanka już od kilku lat (oczywiście regularnie wymieniamy w nim filtry) i bardzo dobie takie rozwiązanie chwalimy :) Nie musimy już chodzić do sklepu po wodę mineralną w butelkach, co jest dla nas wygodne, ekonomiczne i ekologiczne ;)

Zgłoś nadużycie #6 26 maja 2019, 17:18

mamina avatar Posty: 96 Podziękowania: 0
To fakt, że w mieszkaniu klimat robią dodatki. Jeśli szukasz nietypowych dekoracji to zajrzyj na ofertę sklepu https://mghome.pl/ . Tu możesz kupić ciekawe ozdoby do mieszkania. Wszystkie dekoracje wykonane są bardzo starannie z materiałów wysokiej jakości. Ja również mam kilka rzeczy na oku i jeszcze w tym tygodniu planuję złożyć zamówienie.