Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dom seniora.

Zgłoś nadużycie #1 10 marca 2019, 16:39

weronika97 avatar Posty: 226 Podziękowania: 0
Hejka, jakie jest Wasze zdanie na temat domów seniora, spokojnej starości itd? Czy to według Was dobre rozwiązanie dla naszych dziadków by spedzali czas w takich miejsach? Ja uważam, że to bardzo dobrze, że starsze osoby mogę się ze swobą spotykac i dodatkowo mają zapewnioną ciągłą opiekę. Znalazłam bardzo ciekawy dom seniora na http://domseniora24.pl . Według mnie bardzo profesjonalnie się prezentują.

Zgłoś nadużycie #2 26 kwietnia 2019, 18:07

wysimirski avatar Posty: 109 Podziękowania: 0
W Nowym Dworze Mazowieckim jest ZOL Dom Rodzinny. Mają tam oddział paliatywny też. Mam tam dziadka. Samemu w domu nie daliśmy się rady opiekować nim, a pielęgniarka 24h na dobę to za droga sprawa. W ZOLu ma dobrą opiekę, chociaż to nas cieszy.

Zgłoś nadużycie #3 29 października 2019, 19:44

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Myślę, że w wielu przypadkach taki dom seniora jest lepszym rozwiązaniem, niż sporadyczna opieka nad wymagającym i często schorowanym seniorem, członkiem rodziny. W okolicach Gdańska jest świetny ośrodek, w Przyjaźni http://goldental.pl/ - idealne miejsce, zdecydowanie komfortowe i przyjazne

Zgłoś nadużycie #4 18 marca 2020, 20:28

rossa_pp avatar Posty: 196 Podziękowania: 0
W Jadwininie jest świetny dom seniora https://www.jadwinin.pl/udogodnienia. Przebywa tam moja babcia i bardzo sobie chwali to miejsce - czuje się tam bezpiecznie i komfortowo. Ma przyjaciół, ma z kim spędzać czas i rozmawiać. A my, jako rodzina, odwiedzamy ją tak często jak tylko się da. Nie jesteśmy w stanie sami babci zapewnić opieki non stop (a takiej wymaga), więc dlatego wybraliśmy dla niej dom opieki, który okazał się bardzo dobrym rozwiązaniem.