Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dom szeregowy w w Poznaniu, Warszawie badz pod Warszawką

Zgłoś nadużycie #11 7 maja 2015, 10:55

sersa avatar Posty: 146 Podziękowania: 0
Zawsze marzyłam o takich domu. Z 300 tysięcy złotych trzeba zapłacić za taki dom prawda?

Zgłoś nadużycie #12 24 grudnia 2017, 13:02

Ramoneska avatar Posty: 79 Podziękowania: 0
a co Wy się wszyscy upieracie z tymi szeregowcami? Moim zdaniem to nie jest wcale taka dobra opcja. Jeszcze jak np. w jednym budynku sa dwa mieszkania. To w zasadzie jak w bloku. Ja tez kiedyś chciałam takie mieszkanie ale w końcu po rozważeniu za i przeciw zdecydowałam się na komfortowe mieszkanie na Żoliborzu (Osiedle Splace Park http://www.splacepark.pl/). Tam do wyboru sa duże mieszkania, z ogrodami, tarasami bądź loggiami. W pobliżu jest wszystko - żłobek, przedszkole, szkoła, przychodnia i mnóstwo sklepów. Osiedle posiada doskonale zorganizowane, oświetlone alejki, parkingi dla mieszkańców, sporo zieleni.
To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie wygodę i komfort.

Zgłoś nadużycie #13 15 stycznia 2018, 22:11

Magazynowa avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
W centrum miasta to co najmniej 300 tysięcy kosztuje niewielkie mieszkanie i to nie na nowoczesnym osiedlu. A dom ? Trzeba liczyć się z nieco większymi cenami, ale jest nowe, na specjalnie zaprojektowanym osiedlu i ma się do dyspozycji własny ogródek, jak tutaj > http://naturadeweloper.pl/ Jestem na etapie rozważenia zakupu.

Zgłoś nadużycie #14 16 stycznia 2018, 12:05

bili avatar Posty: 61 Podziękowania: 0
Jak chodzi o Poznań, a w zasadzie jego najbliższe okolice to fajne domki szeregowe znajdziesz na tym osiedlu: http://www.osiedlebiale.pl/ są w takim nowoczesnym stylu.

Zgłoś nadużycie #15 6 lutego 2018, 23:14

kropa avatar Posty: 45 Podziękowania: 0
Moja znajoma właśnie niedawno kupiła domek szeregowy w Warszawie, widziałam na zdjęciach - super wygląda. Niedługo będę w odwiedzinach, podobno na żywo jeszcze lepiej się prezentuje :) Ona współpracowała z agentem Eugeniuszem Jaworskim, więc jak chcesz to sobie do niego przedzwoń 603 195 624 . Podobno bardzo doświadczony i polecany pośrednik w Warszawie