Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Dom szeregowy w w Poznaniu, Warszawie badz pod Warszawką

Zgłoś nadużycie #21 26 listopada 2018, 10:59

Lidka avatar Posty: 179 Podziękowania: 0
Kupno domu w zabudowie szeregowej to bardzo fajna opcja. Teraz jest bardzo dużo takich inwestycji więc można powybierać. Jeśli chodzi o okolice Poznania to świetne osiedle takich domów znajduje się w Koninku http://www.koninko.com.pl/ . Tu znajdziecie domy przestronne, o funkcjonalnym rozkładzie usytuowane w otoczeniu zieleni. Osiedle to jest świetnie skomunikowane z Poznaniem, więc osoby pracujące w Poznaniu mają dojazd szybki i wygodny.

Zgłoś nadużycie #22 1 kwietnia 2019, 14:08

ariana avatar Posty: 472 Podziękowania: 0
Jeśli nadal interesuje Was taki dom szeregowy pod Warszawką to polecam zapoznać się z inwestycją: https://forma-deweloper.pl/lokale/ . Myślę, że może się Wam spodobać. Szeregowce są przede wszystkim świetnie zlokalizowane, na wsi ale jednak blisko Warszawy.

Zgłoś nadużycie #23 2 lipca 2019, 10:19

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Nie myśleliście o budowie domu? Mieszkając w szeregowcu nie ma się za dużo prywatności podobnie jak w bloku. Poza tym ceny domu szeregowego są podobne do budowy. Na https://www.mgprojekt.com.pl/ widziałam duży wybór projektów domów. Przy każdym projekcie jest podany koszt budowy.

Zgłoś nadużycie #24 19 sierpnia 2019, 20:58

Nage234 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ile kosztują domy szeregowe?

Zgłoś nadużycie #25 25 listopada 2019, 18:15

eurydyka avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
Widzę, że jest mowa o innych miejscowościach. Jeśli interesują was domy szeregowe to doradzam wam kameralne i dobrze zaprojektowane Osiedle Brzozowe Zacisze w Sosnowcu https://www.probudus.pl/ Dokładnie to osiedle znajduje się na granicy Sosnowca i Czeladzi, ma doskonałą komunikację z centrum Sosnowca, Katowicami, a także z Dąbrową Górniczą. Z plusów jeszcze bliskość punktów handlowych - w pobliżu znajduje się Centrum Handlowe i różne sklepy, ale w otoczeniu jest dużo zieleni. Na koniec dodam, że metraże całkiem fajne - to 121m2 i działka 192m2. Siostra kupiła tam jeden z domów i widzę, że to była super decyzja.