Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Doniczki na kwiaty

Zgłoś nadużycie #1 18 września 2017, 20:21

Takor avatar Posty: 299 Podziękowania: 0
Mi to bardzo się podobają donice stylizowane na starsze niż faktycznie są. Wcześniej średnio podchodziłam do takich doniczek. Ale kolezanka mi pokazała na http://desideradesign.pl/kategoria/balkon-i-ogrod że kupiła sobie u nich i takie duże ogrodowe i takie metalowe i wyglądają genialnie. Nadają fajnego charakteru jej ogrodowi. Będę chciała sobie w podobnym klimacie zrobić swój ogród. Tylko ja chyba postawie na jeden rodzaj donic.

Zgłoś nadużycie #2 22 września 2017, 11:52

misiek34 avatar Posty: 275 Podziękowania: 1
Dużo dekoracyjnych donic jest w Leroy Merlin.

Zgłoś nadużycie #3 17 października 2018, 20:20

sabrene avatar Posty: 161 Podziękowania: 0
W swoim mieszkaniu posiadam kilka drzewek bonsai, potrafią one świetnie urozmaicić mieszkanie oraz nadać mu charakteru. Jednak jeżeli chcesz się więcej o nich dowiedzieć, to odwiedź https://www.ebonsai.pl/kwiat-bonsai-kamelia-japonska/

Zgłoś nadużycie #4 19 listopada 2018, 15:42

Mimichaska avatar Posty: 68 Podziękowania: 0
W sumie to jeszcze nie mam pomysłów na kwiaty balkonowe ale już doniczki mam wybrane :) Bardzo spodobały mi sie nowoczesne propozycje donic od https://fajnedonice.pl/kategoria.6.doniczki.na.balkon.html Jak widać od tego także można zacząć, bo teraz jest dużo większy wybór takich rzeczy niż kiedyś i można postawić na bardzo ciekawe style doniczek.