Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Doniczki

Zgłoś nadużycie #11 26 marca 2019, 10:02

maksymilian avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
Na https://rolmarket.pl/pol_m_Donice-i-doniczki-273.html też masz duży wybór doniczek, do ziół nie musza one być duże. Najlepiej zapytaj konsultanta w sklepie on ci doradzi i też pomoże dobrać odpowiednie nasiona do hodowania w domu, bo nie wszystkie się do tego nadają.

Zgłoś nadużycie #12 21 maja 2019, 10:22

iwonas avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ogród to moje marzenie, ale jak się mieszka w mieście, to niekoniecznie da się je zrealizować. Chyba, że ma się mieszkanie na ostatnim piętrze, takie jak ja niedługo będę mieć tutaj https://www.superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/apartamenty-kaskada-etap-3 :D I teraz zastanawiam się, bo wiadomo, że nie jest to prawdziwy ogród, ale całkiem przyjemna namiastka. Jakie rośliny można posadzić w doniczkach żeby mieć pewność, że będą rosły? Ziołą ok, to wiadomo. Kwiaty też. A czy jest szansa wyhodować w doniczkach własne pomidory? Ogórki? Próbował ktoś? A jeśli tak, to z jakim efektem? I jakie doniczki wybrać? Ziemię? Itp? aktualnie mam nieduży balkon, więc coś mogłabym poeksperymentować zanim się przeprowadzę :)

Zgłoś nadużycie #13 23 maja 2019, 14:19

funia avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Z tego co widziałam to Pozbruk produkuje donice betonowe jakie chcesz, możesz wybrać hiszpańskie, greckie, duńskie, angielskie albo kupić kilka rodzajów wzorów i kolorów i postawić je w różnych miejscach w ogrodzie, to też ładnie wygląda