Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Drewno do ogrodu

Zgłoś nadużycie #1 4 kwietnia 2017, 15:16

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Chciałabym zaplanować już cześć zakupów potrzebnych mi do ogrodu. Chce postawic drewniany domek ogrodowy i może jakieś fajne meble. Przeglądałem tutaj ofertę http://www.geisser.pl/oferta-wiosenna/ i bardzo mi się spodobały niektóre rzeczy. Sadzicie że lepiej kupic teraz czy czekać do wiosny ?

Zgłoś nadużycie #2 30 lipca 2017, 17:54

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Korzystacie z ozdobnych, dużych doniczek na kwiaty? Chciałabym jeszcze przed świętami kupić doniczki przed wejście do domu i na taras ale nie wiem czy te duże ozdobne doniczki jak te http://ogrodolandia.pl/donica-kolumnowa-lotus będą praktyczna. Bo to, ze ładnie wyglądają to widzę.

Zgłoś nadużycie #3 3 września 2019, 11:01

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Ja zdecydowałem się na zakup domku drewnianego do ogrodu ponieważ wiecznie miałem problem z odpowiednim przechowywaniem narzędzi oraz tym, że w razie brzydkiej pogody nie mogliśmy wypić kawki czy zjeść obiadu na świeżym powietrzu - dlatego zdecydowaliśmy się na zakup domku z niewielkim tarasem. Świetna opcja! Mój wybór padł na usługi tej firmy: https://www.domki-sodas.pl/ i z perspektywy czasu mogę powiedzieć Wam, że to świetni fachowcy. Wykonanie domku jest perfekcyjne - zdecydowanie polecam.