Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Drewno, parkiet, panele...

Zgłoś nadużycie #31 22 czerwca 2017, 8:55

martak avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Wszystko, co wykonane jest z drewna, powinno być w odpowiedni sposób zabezpieczone. Najlepsza opcja to moim zdaniem dobry lakier do drewna. Na stronie http://lakiery.pl/ znajdziecie ogromny wybór lakierów i olejów do drewna. Warto rzucić na nie okiem.

Zgłoś nadużycie #32 14 września 2017, 15:16

Takor avatar Posty: 280 Podziękowania: 0
Bardzo popularne stały się ostatnio podłogi bambusowe. Sam spotkałem się z nimi już kilka razy i świetne prezentowały się w pokojach. Oglądałem nawet tutaj https://wild-wood.pl/podlogi-bambusowe/ , ofertę takich desek. Nie jest to duży koszt a podłoga świetnie wygląda i jest trwała.

Zgłoś nadużycie #33 27 października 2017, 11:16

dianka13 avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
my mamy w całym domu podłogi drewniane. Wiadomo, że są bardziej wymagające od innych rodzajów - drewno jest dość delikatnie i trzeba o nie odpowiednio dbać chociażby podczas sprzątania. Do ich mycia używam od lat Sidolux Expert i jest ok - podłogi prawie jak nowe :) A sam produkt skuteczny i wydajny :)

Zgłoś nadużycie #34 31 października 2017, 1:46

Merdens avatar Posty: 22 Podziękowania: 1
Moim zdaniem najlepsze są panele

Zgłoś nadużycie #35 17 listopada 2017, 19:20

lolli avatar Posty: 55 Podziękowania: 0
Ja postawiłabym na Twoim miejscu albo na drewno albo na panele. Według mnie one najlepiej wyglądają i najlepiej się sprawdzają. Pamiętaj jednak, że zarówno drewno jak i panele trzeba w odpowiedni sposób myć by ich nie zniszczyć. Ja polecałabym Ci serię sidolux expert. Są tam produkty do pvc, paneli, drewna oraz kamienia. Myślę, że i na Twojej podłodze się sprawdzą.

Zgłoś nadużycie #36 1 lutego 2018, 12:57

Takor avatar Posty: 280 Podziękowania: 0
Budowa czy remont domu to nie jest łatwe zadanie. W kwestii podłóg warto odwiedzić stronę http://artcorestudio.pl/podlogi-drewniane. Znajdziecie tam świetną ofertę. Dzięki ich pomocy montaż będzie dużo łatwiejszym zadaniem.