Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Drewno, parkiet, panele...

Zgłoś nadużycie #51 17 października 2018, 12:14

Grardonyth avatar Posty: 315 Podziękowania: 1
Mi od zawsze najbardziej podobały się podłogi z desek :) Także ze swojej strony mogę Ci powiedzieć, że taka podłoga wygląda naprawdę świetnie, a same deski są bardzo wytrzymałe. U mnie w sypialni są położone deski z https://www.castorama.pl/produkty/wykonczenie/drewno-i-drewnopodobne/podlogi-dre... i jestem z nich naprawdę zadowolona. Moja znajoma kładła je nawet w łazience, i nic złego się z nimi nie dzieje :D Więc świadczy to o dobrej jakości.

Zgłoś nadużycie #52 26 listopada 2018, 21:42

mayczak avatar Posty: 61 Podziękowania: 0
Ta firma http://www.sagar.com.pl/projects.html wykonuje bardzo dobrej jakości i ciekawe podłogi z parkietu czy wykładziny w komercyjnych pomieszczeniach. Są one wysokiej jakość, mają ciekawe wzory i solidnie służą przez długi okres czasu. Według mnie warto sprawdzić ich ofertę. Marka może pochwalić się również dobrymi opiniami oraz wieloma zrealizowanymi projektami. Polecam.

Zgłoś nadużycie #53 29 listopada 2018, 9:23

martak avatar Posty: 168 Podziękowania: 0
Każde z tych rozwiązań ma swoje wady i zalety. Trzeba więc wybrać najkorzystniejszą opcję. Na dodatek warto też pomyśleć o przejściach między podłogą z drewna a płytkami w kuchni czy łazience. Na stronie https://pawotex.com/profile-stalowe/ znajdziecie bardzo duży wybór profili stalowych, które w tej sytuacji sprawdzą się najlepiej.