Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Drzwi antywłamaniowe

Zgłoś nadużycie #21 1 lutego 2017, 12:58

Grzmot avatar Posty: 133 Podziękowania: 1
vitek12 napisał(a):
A patrzyłeś na http://www.drzwi-okna.krakow.pl/drzwi-techniczne-/-ppo%C5%BC,17.html ? Zerknij, może to akurat to, czego szukasz :)

Dzięki za podpowiedź. Sam muszę wymienić drzwi w swoim domu.

Zgłoś nadużycie #22 1 sierpnia 2017, 2:57

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Też jestem zdania że sejf to dobry pomysł. Drzwi zawsze można sforsować. Widziałam na http://www.salon.makra-met.com.pl/sejfy.html. Mają duży wybór sejfów i cenowo też nie jest źle. W tych czasach lepiej się zabezpieczyć na każdą możliwość.

Zgłoś nadużycie #23 7 sierpnia 2017, 14:23

Grabixx avatar Posty: 61 Podziękowania: 1
Warto sprawdzić ofertę na http://www.traktdrzwi.pl/ . Firma w ofercie posiada szereg produktów typu drzwi ogniochronne, czy drzwi stalowe. Dobre zabezpieczenia to podstawa :)

Zgłoś nadużycie #24 18 lutego 2018, 18:39

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Ja ostatnio zdecydowałem sie na "tuning" drzwi. Ogólnie same drzwi sa w dobrym stanie ale wymieniłem zamki na porzadne, antywłamaniowe. Pomocą w dobraniu zamków oraz wymianie zajęła się firma http://pogotowie-slusarskie.pl/wymiana-zamkow-chorzow-bytom-swietochlowice.html . Cały montaż odbył się szybko i bez bałaganu.

Zgłoś nadużycie #25 19 lutego 2018, 18:25

iffi iffi awatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Wasze propozycje wyglądają obiecująco. Zdecydowanie mogą przydać się w najmniej oczekiwanym momencie.

Zgłoś nadużycie #26 16 marca 2018, 13:09

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Dobre drzwi antywłamaniowe robi firma Porta. Ich drzwi wyposażone sa w system zabezpieczeń na który składają się bolce/haki antywyważeniowe, odpowiednie zawiasy oraz specjalna konstrukcja skrzydła a także zamki wielopunktowe. Więcej na temat drzwi Porta znajdziecie na stronie producenta https://www.porta.com.pl/ . Wybór tych drzwi to gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności na długie lata.

Zgłoś nadużycie #27 11 kwietnia 2018, 14:05

Magazynowa avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Też szukam drzwi antywłamaniowych, a podobno ten producent > http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/drzwi ma godną uwagi ofertę. Ich drzwi Gerda C to wysokiej klasy zabezpieczenie antywłamaniowe, których przeznaczeniem jest, podobnie jak w przypadku Gerda WD, budownictwo mieszkaniowe. Drzwi Gerda C mogą być stosowane nawet w ciężkich warunkach eksploatacji. Występują w wersji z tłoczeniami i bez tłoczeń. Posiadają solidne zabezpieczenia antywłamaniowe.

Zgłoś nadużycie #28 4 czerwca 2018, 14:48

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
A koniecznie upieracie się przy drzwiach z PVC? Może zainteresują Was drzwi drewniane? Takie też mogą być antywłamaniowe. Zerknijcie na ofertę producenta firmy http://anexokna.pl/drzwi-drewniane/ . U nich można zakupić solidne drzwi drewniane zabezpieczające przed włamaniem.

Zgłoś nadużycie #29 4 czerwca 2018, 18:18

ella avatar Posty: 84 Podziękowania: 0
mój rzeczoznawca majątkowy małopolska kazał mi takie zamontował w każdej nieruchomości ( mam go z tej firmy http://cwia.pl/wycena-nieruchomosci/) co bardzo dobrze wpłynęło na wartość domów a do tego zmniejszyło koszty ubezpieczenia ;)

Zgłoś nadużycie #30 10 lipca 2018, 21:19

jadzkowska avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Warto sobie sprawdzić ofertę http://haiko.pl oni sprzedają drzwi, a także bramy garażowe, napędy, to autoryzowany partner Hörmann. Oferują też serwis, także pełna, kompleksowa usługa. Firma ma duże doświadczenie i może fachowo doradzić w kwestii doboru bram, drzwi itp. warto wziąć ich pod uwagę, jak szukacie takich usług.