Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Drzwi antywłamaniowe

Zgłoś nadużycie #31 23 sierpnia 2018, 9:04

martak avatar Posty: 392 Podziękowania: 0
Dobre wkładki drzwiowe też są bardzo ważne w takiej sytuacji. Warto więc wybierać zamki sprawdzonych marek, takich jak na przykład Gerda. Zajrzyjcie na stronę https://e-metalhurt.com.pl/pl/c/WKLADKI-DRZWIOWE/29 gdzie znajdziecie bardzo duży wybór najróżniejszych wkładek drzwiowych firmy Gerda, które charakteryzują się świetną trwałością - ponad 100 tysięcy cykli pracy. Nie będzie też problemu z dobraniem odpowiedniego rozmiaru do posiadanych drzwi.

Zgłoś nadużycie #32 3 stycznia 2019, 8:15

holeczka avatar Posty: 174 Podziękowania: 0
Nam się udało naprawdę dobre drzwi na https://montownia-drzwi.pl/ znaleźć, własnie antywłamaniowe. Dla mnie to było najważniejsze żeby właśnie takie zamontować

Zgłoś nadużycie #33 2 lipca 2019, 12:02

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
No wiesz, drzwi do domu na pewno muszą to być porządne, solidne drzwi. Jednak w jakiś tam sposób was odgradzają od świata zewnętrznego. Muszą być szczelne itd. My zamawialiśmy je tutaj https://www.merkurymarket.pl/drzwi-wejsciowe-do-domu/ i naprawdę jesteśmy zadowoleni - tym bardziej że cena nie była zaporowa.

Zgłoś nadużycie #34 15 listopada 2019, 13:40

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Jeśli szukasz dobrej jakości drzwi to ja mogę polecić Ci szukania ich tu http://bricoman.pl/drzwi-okna-stolarka/drzwi-wejsciowe-i-techniczne/drzwi-wejsci... masz ogromny wybór i spokojnie znajdziesz odpowiednie drzwi dla siebie.
A wiadomo, że to wybór na kilka lat więc warto wybrać dobrze.
Koniecznie sobie sprawdź w czym możesz wybierać.

Zgłoś nadużycie #35 15 stycznia 2020, 19:15

mirkla avatar Posty: 72 Podziękowania: 0
U nas w firmie to nie tylko drzwi antywłamaniowe trzeba było, ale trzeba było szlabanów i bramek, które całe szczęście udało mi się znaleźć u ABRAM II http://abram.waw.pl/pl/oferta/. Oni mają naprawdę kompletną ofertę, bardzo dobre ceny i niezły wybór, polecam serdecznie.

Zgłoś nadużycie #36 19 stycznia 2020, 19:46

maia avatar Posty: 48 Podziękowania: 2
No niestety u mnie w drzwiach antywłamaniowych popsuł się zamek i to niestety jak wracałam późno w nocy ze spotkania firmowego, gdyby nie Serwis Zamków "RAB" z Warszawy http://pogotowiezamkowerab.pl/ to spałabym na klatce schodowej. Naprawdę niesamowicie mi pomogli i szybko przyjechali, polecam.

Zgłoś nadużycie #37 20 stycznia 2020, 19:05

paluch686 avatar Posty: 215 Podziękowania: 1
A czy oprócz drzwi myśleliście o dodatkowym zabezpieczeniu, jakim jest sejf domowy? https://sejfexpert.pl/ - zajrzyjcie.

Zgłoś nadużycie #38 15 lutego 2020, 10:53

Kotres avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Dobre wkładki z zabezpieczeniem antywłamaniowym kupiłem w firmie https://www.dom-security.com/pl/pl. Można znaleźć między innymi cyfrowe wkładki, czytniki klamkowe czy też czytniki ścienne. Sprzęt o wysokiej jakości i trwałości. Polecam.

Zgłoś nadużycie #39 22 marca 2020, 1:36

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
My mamy dobrej jakości, wytrzymałe i solidne drzwi kupowane w Worstone z Sochaczewa https://www.worstone.pl/oferta/drzwi-zewnetrzne Firma zapewnia także montaż, u nas poszło im to szybko i sprawnie. Plus za rozsądne ceny.

Zgłoś nadużycie #40 1 maja 2020, 14:10

Pokrzywa avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Podobno nie ma zamka, którego by złodziej nie był w stanie otworzyć, zatem instalowanie drzwi pancernych guzik daje. Dużo lepszym rozwiązaniem jest zamontowanie alarmu lub monitoringu. Można coś takiego otrzymać w Hurt Zabezpieczenia Poznań https://hurt.zabezpieczeniapoznan.pl/ zarówno w ofercie hurtowej, jak i w detalicznej.