Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Drzwi antywłamaniowe

Zgłoś nadużycie #31 23 sierpnia 2018, 9:04

martak avatar Posty: 220 Podziękowania: 0
Dobre wkładki drzwiowe też są bardzo ważne w takiej sytuacji. Warto więc wybierać zamki sprawdzonych marek, takich jak na przykład Gerda. Zajrzyjcie na stronę https://e-metalhurt.com.pl/pl/c/WKLADKI-DRZWIOWE/29 gdzie znajdziecie bardzo duży wybór najróżniejszych wkładek drzwiowych firmy Gerda, które charakteryzują się świetną trwałością - ponad 100 tysięcy cykli pracy. Nie będzie też problemu z dobraniem odpowiedniego rozmiaru do posiadanych drzwi.

Zgłoś nadużycie #32 3 stycznia 2019, 8:15

holeczka avatar Posty: 165 Podziękowania: 0
Nam się udało naprawdę dobre drzwi na https://montownia-drzwi.pl/ znaleźć, własnie antywłamaniowe. Dla mnie to było najważniejsze żeby właśnie takie zamontować

Zgłoś nadużycie #33 2 lipca 2019, 12:02

mamina avatar Posty: 131 Podziękowania: 0
No wiesz, drzwi do domu na pewno muszą to być porządne, solidne drzwi. Jednak w jakiś tam sposób was odgradzają od świata zewnętrznego. Muszą być szczelne itd. My zamawialiśmy je tutaj https://www.merkurymarket.pl/drzwi-wejsciowe-do-domu/ i naprawdę jesteśmy zadowoleni - tym bardziej że cena nie była zaporowa.