Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

drzwi do domu.

Zgłoś nadużycie #21 6 grudnia 2019, 11:10

MarekWa avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Jeżeli chodzi o drzwi zewnętrzne do domu, to warto jest pamiętać o takich dodatkach jak wycieraczka. Pozwala ona przede wszystkim utrzymać lepszą czystość wewnątrz domu. Ja np. zdecydowałem się położyć pod drzwi specjalną matę gumową https://www.alumatex.pl/produkty/maty-gumowe/ , która idealnie radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami pozostającymi na powierzchni obuwia. Dzięki materiałowi z którego jest wykonana ma wysokie walory czyszczące oraz dużą odporność na wszelkie uszkodzenia.

Zgłoś nadużycie #22 10 lutego 2020, 21:47

rossa_pp avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Bardzo fajnie prezentują się aluminiowe drzwi wejściowe od http://www.mitbau.pl/CMS/drzwi_wejsciowe/drzwi_wejsciowe.html - popatrzcie sobie na ich ofertę. Warto wybrać rozwiązanie solidne i zapewniające 100% bezpieczeństwa - w końcu chodzi o nasz dom! To własnie zagwarantują wam drzwi od Mitbau.

Zgłoś nadużycie #23 18 lutego 2020, 14:40

PaniAnia avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Podczas wymiany drzwi warto zainwestować w nową wycieraczkę zewnętrzną, która dopełni nowy, schludny wizerunek wejścia do domu - przykład: https://www.bela.com.pl/wycieraczki-zewnetrzne/. Maty zewnętrze są skonstruowane w taki sposób, że zatrzymują większość zanieczyszczeń przenoszonych na butach. Dodatkowa funkcja zbierania wody daje nam pewność, że nasz dom nawet w niepogodę będzie czysty i zadbany.