Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Drzwi i Okna

Zgłoś nadużycie #1 27 listopada 2019, 10:51

abmer22 avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Zapraszamy do sklepu http://after2.pl/ w Mysłowicach, ponad 100 m kwadratowych drzwi, paneli, płytek ceramicznych czy chemii budowlanej

Zgłoś nadużycie #2 13 grudnia 2019, 9:20

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Całą stolarkę okienną i drzwiową wymieniałam u http://bros.poznan.pl/. Mieli najlepszą ofertę super jakości okien w doskonałej cenie. Zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Profesjonalny montaż to również duży plus, bo dzisiaj ciężko o dobrych fachowców.

Zgłoś nadużycie #3 11 lutego 2020, 11:00

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
Jeśli będziecie na etapie poszukiwań dobrej jakości propozycji w zakresie okien oraz drzwi to warto zajrzeć do firmy która naprawdę jest w stanie zapewnić wysoką jakość obsługi, wyłącznie sprawdzonych producentów i do tego rozsądne terminy realizacji przy montażu. Dlatego osobom z Poznania polecam zajrzeć do firmy Domega która posiada szeroki zakres możliwości, dobry stosunek jakości co ceny i są na rynku od lat więc co do standardów nie ma się o co obawiać.

Zgłoś nadużycie #4 6 marca 2020, 15:41

milena avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Nas interesowały tylko aluminiowe drzwi. Chcieliśmy postawić na nowoczesność i dobre parametry termoizolacyjne. W Aluhaus znaleźliśmy duży wybór drzwi w dobrej cenie. Od roku jesteśmy posiadaczami drzwi aluminiowych, które zastąpiły stare drewniane. Różnica jest niesamowita.

Zgłoś nadużycie #5 29 marca 2020, 19:33

halszka avatar Posty: 20 Podziękowania: 0
Zgadzam się z Mileną. Drzwi z Aluhaus też mogę polecić. Jestem zadowolona z tego, że są takie szczelne i nie ucieka nam ciepło z domu. Do tego nowoczesny wygląd tych drzwi, świetnie wpasował się w nasz dom zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz.

Zgłoś nadużycie #6 20 kwietnia 2020, 14:30

wiktorop avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Drzwi wejściowe oraz okna wysokiej jakości można kupić na https://oknadrzwi24.pl . Dla osób szczególnie dbającym o środowisko dostępne są nowoczesne drewniane okna i drewniane drzwi, których właściwości w niczym nie ustępują ich odpowiednikom wykonanym z pvc.