Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Drzwi wejściowe - świetne oferty

Zgłoś nadużycie #1 3 stycznia 2017, 17:00

hamma356 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Jesteście na kupnie drzwi wejściowych ? Jeśli TAK ! To koniecznie zajrzyjcie na bardzo ciekawą ofertę firmy Internorm, Drzwi Wejściowe http://www.drzwi-pasywne.pl/seria/internorm/ najwyższych lotów, świetne designy, możecie wybrać z paru niezłych opcji, świetne zabezpieczenia przed włamaniem i pełna pomoc w stawieniu drzwi !

Zgłoś nadużycie #2 3 stycznia 2017, 20:41

wojtas22 wojtas22 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Wyglądają naprawdę rewelacyjnie :)

Zgłoś nadużycie #3 9 stycznia 2017, 15:58

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
Ja się zdecydowałam na drzwi Gerda http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/drzwi/drzwi-gerda ze sklepu EkoPlast . To solidne drzwi wejściowe posiadające wysokie walory antywłamaniowe. Mogą być stosowane w bardzo ciężkich warunkach eksploatacji. Drzwi Gerda C polecane są jako dodatkowe zabezpieczenie wejścia w ramach istniejących systemów ochrony mieszkania

Zgłoś nadużycie #4 10 stycznia 2017, 10:18

NiebieskaKredka avatar Posty: 29 Podziękowania: 0
Ja ostatnio pomieszkuję w Castoramie, bo szykuję remont mieszkania po dziadkach, a C. mam najbliżej. Tam też są fajne drzwi, można poprzeglądać: https://www.castorama.pl/produkty/budowa/drzwi-zewnetrzne-okna-i-bramy-garazowe/...

Zgłoś nadużycie #5 4 marca 2017, 12:48

milena avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
hmm... jakoś castorama mnie nie przekonuje, zawsze wolałam obi. Drzwi zewnętrzne również u nich kupiłam https://www.obi.pl/drzwi/drzwi-zewnetrzne/c/957. Bezproblemowy zakup i montaż :)

Zgłoś nadużycie #6 26 maja 2017, 16:08

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Moja ciocia tez kończy budowę musi kupić drzwi wejściowe. Sama też pewnie ich nie założy dlatego potrzebny jej montaż drzwi wejściowych Kraków to miasto w którym szuka takich fachowców. Mi udało się znaleźć tą firmę http://naszeokna.com/drzwi-wejsciowe i zastanawiam się czy jej ich nie polecić

Zgłoś nadużycie #7 8 sierpnia 2017, 13:09

Grabixx avatar Posty: 61 Podziękowania: 1
Jeśli chodzi o solidne drzwi zewnętrzne to sprawdź ofertę w http://www.bemares.pl/oferta/drzwi/zewnetrzne . Świetnie produkty w bardzo dobrej cenie, warto zajrzeć na stronę :)

Zgłoś nadużycie #8 20 listopada 2017, 14:21

AnetaMalejczyk AnetaMalejczyk awatar Posty: 56 Podziękowania: 0
ja kupiłam świetne energooszczędne drzwi aluminiowe od http://technodom.com.pl/ i jestem bardzo zadowolona. W końcu nie mam wiecznie zimnego przedpokoju i sporo zaoszczędziłam na ogrzewaniu :)

Zgłoś nadużycie #9 15 stycznia 2018, 11:28

Grabixx avatar Posty: 61 Podziękowania: 1
Sprawdź ofertę drzwi stalowych w http://www.traktdrzwi.pl/ . Bardzo dobrej jakości produkty, dzięki nim możemy czuć się bezpieczniej we własnym domu. Drzwi antywłamaniowe to podstawa :)

Zgłoś nadużycie #10 9 kwietnia 2018, 18:37

Magazynowa avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Hmm..może w pierwszej kolejności warto zdecydować się na konkretnego producenta drzwi? Mi odpowiadają na przykład produkty Porta, a na ich stronie można znaleźć sklepy, w których znajdują się ich drzwi > https://www.porta.com.pl/ Cenię to, że firma projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Nieustannie śledzą rozwój technologii i zmiany w designie. A w każdym wydaniu katalogu znaleźć można wyjątkowe nowości.