Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

eko dom

Zgłoś nadużycie #21 18 lutego 2020, 10:26

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Warto wprowadzić nie tylko ekodom ale i ekożycie.
Zerknij sobie tu https://cleanerenergy.pl/e-mobilnosc/
i działaj w tym zakresie. Ja uważam, ze na takich rzeczach nie ma co oszczędzać. Im więcej zrobisz dla planety tym lepiej.
A jeżeli każdy zacznie dbać o to co się na ziemi znajduje ona tym samym się odwdzięczy. Mi osobiście bardzo marzy się taki typowy ekologiczny samochód :)

Zgłoś nadużycie #22 20 lutego 2020, 16:38

lucek avatar Posty: 75 Podziękowania: 0
W obecnych czasach staje się to co raz bardziej istotne.

Zgłoś nadużycie #23 27 lutego 2020, 20:30

zyhys avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
A myśleliście o zainstalowaniu fotowoltaiki aby zredukować rachunki? Może warto o tym pomyśleć w najbliższej przyszłości? https://programmojprad.com/

Zgłoś nadużycie #24 29 lutego 2020, 11:28

phyllis.larkin avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Domy ekologiczne są coraz bardziej popularne, przede wszystkim warto pamiętać o instalacjach fotowoltaicznych.

Zgłoś nadużycie #25 10 marca 2020, 13:27

Aligru avatar Posty: 29 Podziękowania: 0
Dom z klimatyzacją może być EKO. Jak zlecicie dobrej firmie montaż i ta firma wybierze Wam wysokiej klasy urządzenia, to naprawdę można mówić, że takie rozwiązanie nie szkodzi środowisku. Ja tak mam i nie narzekam. Bardzo dobrze doradzili mi z firmy https://www.soltherm.pl/ jakby ktoś potrzebował pomocy, to polecam ;)

Zgłoś nadużycie #26 11 kwietnia 2020, 10:54

emilka8767 avatar Posty: 380 Podziękowania: 0
Czy zdecydowanie się na pompę ciepła to ekologiczne rozwiązanie? Cały czas zastanawiam się nad takimi usługami i wydaje mi się, że będę one dla mnie jak najbardziej odpowiednie. Znalazłam już nawet firmę https://erco-lodz.pl/ W ich ofercie można znaleźć nowoczesne urządzenia, oni sami zajmą się stworzeniem projekty i oczywiście również montażem. Wydaje mi się, że skorzystanie z tak kompleksowych usług będzie dla każdego z nas fajnym rozwiązaniem. Ja w takich kwestiach jak najbardziej ufam specjalistą.

Zgłoś nadużycie #27 14 kwietnia 2020, 16:38

Brzozka avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Na początek warto sprawdzić czy działka o której myślisz jest przeznaczona do celów budowlanych. Polecam ten wpis https://relist.pl/odrolnienie-dzialki-jak-sie-do-tego-zabrac/

Zgłoś nadużycie #28 30 kwietnia 2020, 14:08

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Jeśli chcecie mieć naprawdę dom ekologiczny, to przede wszystkim warto pomyśleć o ekologicznym prądzie. Najlepiej zdecydować się na panele fotowoltaiczne. Dzięki nim nie tylko zadbacie o środowisko ale także sporo zaoszczędzicie. Teraz jest dużo firm, które wykonają wam taką instalację. U nas montaż robiła firma Eco Voltaika - http://ecovoltaika.eu/ . Jest to firm, która od 10 lat montują panele (na ternie całego kraju), mają sprawdzonych dostawców wysokiej jakości urządzeń i materiałów oraz wykwalifikowanych pracowników. Poza wykonaniem projektu i instalacji pomagają także przy uzyskaniu dotacji, jeśli tylko jest taka możliwość w waszej gminie.

Zgłoś nadużycie #29 17 czerwca 2020, 16:22

Szrutka avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
To są domy przyszłości ;) W pełni samowystarczalne, ekologiczne, też tanie w utrzymaniu. Dobrze jest zainteresować się różnymi rozwiązaniami takimi jak np. fotowoltaika, kolektory słoneczne, pompa ciepła. Ja już mam do tego fajny portal https://globenergia.pl poruszają tu wiele kwestii związanych z ekologicznymi rozwiązaniami zarówno jeżeli chodzi o budynki jednorodzinne, obiekty firmowe, samorządowe, czy też ekologiczne samochody i wiele innych powiązanych z tą tematyką kwestii.

Zgłoś nadużycie #30 18 czerwca 2020, 16:03

Wiki22 avatar Posty: 178 Podziękowania: 0
Popieram takie rozwiązania jak najbardziej. Trzeba dbać o naszą planetę.