Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Eksmisja z mieszkania komunalnego za dług w czynszu

Zgłoś nadużycie #1 8 lipca 2019, 20:36

aszka avatar Posty: 326 Podziękowania: 0
Gmina chce mnie eksmitować z mieszkania komunalnego za dług za czynsz gdzie najemcą był mój brat i to on nie płacił za mieszkanie jak się ja z niego wyprowadziłam. Czemu ja mam płacić za niego i teraz jeszcze mają mnie z mieszkania wyrzucić? Co mam zrobić? Można znacie jakiegoś darmowego prawnika we Wrocławiu czy coś?

Zgłoś nadużycie #2 11 lipca 2019, 0:00

esgo avatar Posty: 28 Podziękowania: 0
To niedobrze. To jak ci przyznali 2gie mieszkanie jak na tamtym były długi? Może oni coś poknocili? Ty się lepiej dowiedz co dokładnie jest grane. Ja to tak miałem, że faktycznie nie płaciłem, ale za późno do sądu poszli i nie trzeba było w końcu płacić.Sam się nie zorientowałem, ale prawnik mi wszystko posprawdzał i wybawił mnie z kłopotu. Nie pamiętam nazwiska prawnika, ale z kancelarii od Klisz i Wspólnicy był. Dużo to wszystko nie kosztowało.

Zgłoś nadużycie #3 23 lipca 2019, 18:37

franksa avatar Posty: 159 Podziękowania: 0
Czasami coś co może wydawać się oczywiste takie właśnie nie jest. Tak działa prawo. Co do tego to nie każdy musi przecież dokładnie znać wszystkie przepisy prawa, od tego są prawnicy. Skonsultuj się ze sprawdzonym prawnikiem. Tu radca prawny https://radcaprawny-trojmiasto.pl/podatki-marynarskie/ na pewno może w wielu przeróżnych sytuacjach.

Zgłoś nadużycie #4 21 października 2019, 14:46

Brayank9 avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
Zainteresujcie się tu swoimi prawami. Może da się tu jeszcze coś zrobić :) Myślę, że oferta pomocy kancelarii adwokackiej http://adwokat-nawojski.pl powinna was zainteresować. Walczcie o swoje prawa.

Zgłoś nadużycie #5 6 listopada 2019, 22:40

ksporer avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Co możecie jeszcze polecić?

Zgłoś nadużycie #6 21 grudnia 2019, 21:39

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
W trójmieście mec. Cejrowski powinien pomóc, ma ogromne doświadczenie, wiedzę z różnych dziedzin prawa.

Zgłoś nadużycie #7 19 lutego 2020, 17:16

Grandi avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Najlepiej w takiej sytuacji skonsultować się z adwokatem. W Polsce ludzie najpierw coś robią, a dopiero potem, jak mają kłopoty szukają pomocy prawnej. A warto najpierw pomyśleć, żeby potem nie żałować. Teraz to jest naprawdę bardzo proste. Jeśli ktoś z was potrzebował by porady prawnej to polecam skorzystać z usług mecenasa Radosława Przymuszały - http://adwokatprzymuszala.pl/. Po uprzednim umówieniu się z nim, można taką rzetelną poradę uzyskać albo telefonicznie, albo online. Czyli nawet z domu nie musie wychodzić by uzyskać pełne wsparcie od sprawdzonego adwokata.

Zgłoś nadużycie #8 8 kwietnia 2020, 20:27

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
U mnie taką eksmisją niechcianego lokatora zajęło się Centralne Biuro Bezpieczeństwa Personalnego z Gdyni https://biurocbbp.pl/ Mega profesjonaliści, migiem uporali się ze sprawą z którą ja miałem duży problem. Także szkoda nerwów, od razu zdajcie się na fachowców.