Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Elektroniczne papierosy

Zgłoś nadużycie #1 23 września 2018, 11:07

Grardonyth avatar Posty: 507 Podziękowania: 1
Cześć Forumowicze ! Postanowiłem założyć ten temat, bo nie widzę tutaj jeszcze podobnego, a jest to niewątpliwie ważna kwestia. Jakiś czas temu postanowiłem zrezygnować ze zwykłych papierosów na rzecz elektronicznego odpowiednika. Znalazłem wtedy artykuł na blogu https://www.lipro.pl/blog/czy-istnieja-zdrowe-papierosy/ ,który bardzo wiele mi uświadomił i szczerze mogę Wam polecić tam zajrzeć. Co sądzicie o takim podejściu?

Zgłoś nadużycie #2 21 maja 2019, 21:38

penxol avatar Posty: 200 Podziękowania: 0
Na temat e-papierosów można dowiedzieć się dużo informacji z forum https://www.ewapowanie.pl/ dołączyłam do niego jakiś czas temu i co róż znajdują się na nim nowe i przydatne rozmowy

Zgłoś nadużycie #3 23 maja 2019, 22:17

tigra avatar Posty: 69 Podziękowania: 0
Kupując e-papierosa chciałam odzwyczaić się od tradycyjnych papierosów. Na krótką metę poskutkowało. Teraz korzystam z obydwu opcji, choć e-papieros jest o tyle fajny, że ekonomiczny, wygodniejszy w użyciu np. gdy prowadzę samochód no i wybór liquidów jest duży.