Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

elektryk

Zgłoś nadużycie #1 31 sierpnia 2017, 21:44

Takor avatar Posty: 299 Podziękowania: 0
Ja ze swojej strony polecę innego elektryka, sprawdzonego, który robił u mnie w mieszkaniu generalny remont instalacji. To firma Anluks ze Szczecina (wszystkie namiary znajdziecie tutaj kontakt : http://anluks.pl/kontakt). Cały remont został przeprowadzony bezbłędnie i w terminie, co nie jest normą niestety. Budynek stary, stara, aluminiowa jeszcze instalacja, więc wszystko było do wymiany. Nowy podział na strefy, nowe bezpieczniki i zabezpieczenia. Wszystko wg. nowoczesnych standardów.

Zgłoś nadużycie #2 24 listopada 2017, 12:54

Lamelka avatar Posty: 137 Podziękowania: 1
A czy ktoś z Was zna może jakiegoś kompetentnego elektryka z Krakowa?

Zgłoś nadużycie #3 24 listopada 2017, 13:17

Grzmot avatar Posty: 133 Podziękowania: 1
Lamelka napisał(a):
A czy ktoś z Was zna może jakiegoś kompetentnego elektryka z Krakowa?

Słyszałem, że ten elektryk oferuje tanie usługi elektryczne w Krakowie. Ale przyznam szczerze, że sam nie miałem okazji korzystać z jego usług, więc jeśli chcesz, musisz skontaktować się z nim sama o omówić szczegóły zlecenia.

Zgłoś nadużycie #4 18 grudnia 2017, 0:15

lolli avatar Posty: 99 Podziękowania: 0
Wybór elektryka to mega istotna rzecz bo usługi nie są tanie, a poprawki po błędach mogą być koszmarnie drogie. Więc bierz tylko ludzi z polecenia. Jeżeli chodzi o materiały to ja polecałabym Ci zajrzeć do nich https://dlaelektrykow.pl/202-korytka-metalowe bo mają sporo rzeczy w dobrych cenach :)

Zgłoś nadużycie #5 27 grudnia 2018, 21:42

mayczak avatar Posty: 76 Podziękowania: 0
Niestety, nie jestem w stanie polecić Ci nikogo z okolic. Jeśli jednak poszukiwałbyś porządnej hurtowni, w której mógłbyś złożyć zamówienie na poszczególne elementy elektryczne bądź oświetleniowe, proponowałbym zajrzeć do hurtowni elektrycznej https://amper.pl/wago która posiada je w swojej ofercie w rozsądnych cenach.