Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Elektryk

Zgłoś nadużycie #1 6 lutego 2019, 10:34

easyrider easyrider awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Cześć! Mieszkam w Katowicach i poszukuję obecnie kogoś sprawdzonego do zaprojektowania instalacji elektrycznej... Czy jesteście może w stanie mi kogoś doradzić w tym temacie? Macie w tym zakresie doświadczenie? Będę bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Ostatnio zastanawia mnie, czy na przykład ta propozycja byłaby dobrym wyjściem https://vosa.pl/ Wygląda na to, że zbierają dobre opinie w Internecie. Co o tym myślicie?

Zgłoś nadużycie #2 2 kwietnia 2019, 13:31

ariana avatar Posty: 425 Podziękowania: 0
Z Katowic niestety nikogo nie znam, a czy może być Kraków? Bo tutaj miałam okazję współpracować z firmą DAWsystem. Może skontaktuj się z nimi i dopytaj o szczegóły: http://www.elektryk-krakow.pl/kontakt ? Myślę, że tak będzie najłatwiej.

Zgłoś nadużycie #3 26 lipca 2019, 9:20

Asia3 avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
U mnie takimi instalacjami zajmuje się mąż. Wiadomo, że posiada on odpowiednią wiedzę i spore doświadczenie, ale wiem, że niektóre prac można wykonać samodzielnie bez większych problemów. Na https://www.dlaelektrykow.pl/ znajdziecie naprawdę szeroki wybór elementów takich instalacji. Może akurat tego potrzebujecie.

Zgłoś nadużycie #4 24 stycznia 2020, 11:17

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Żeby zajmować się instalacjami poza wiedzą koniecznie trzeba posiadać także stosowne uprawnienia, szczególnie kurs SEP g1 zakończony egzaminem i uzyskaniem świadectwa kwalifikacji https://szkolenia-emka.pl/szkolenia/kurs-sep-g1/ . Nie tylko podejmując pracę jako elektryk takie uprawnienie trzeba posiadać. Również chcąc prowadzić prace dozorcze czy pomiarowe. Takie uprawnienia są ważne przez 5 lat, można się nimi posługiwać na terenie całej Unii Europejskiej. A kursy są prowadzone w różnych terminach w różnych miastach Polski. Przez firmę eMKa na bardzo wysokim poziomie.