Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Elewacje domu

Zgłoś nadużycie #31 14 kwietnia 2020, 13:04

evelyn67 evelyn67 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Strasznie podobają mi się domy grafitowe. Wyglądają bardzo nowocześnie.

Zgłoś nadużycie #32 15 kwietnia 2020, 1:04

manieczka avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o czyszczenie elewacji to elewacje z kamienia, cegły, piaskowca dobrze wyczyści firma http://www.krystalizacja.pl/ z Sosnowca. U nas super sie spisali, elewacja jak nowa :) Zajmują się też impregnacją elewacji. Dodam, że usługi świadczą na terenie całego kraju.

Zgłoś nadużycie #33 23 czerwca 2020, 10:12

Szrutka avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Ma to oczywiście znaczenie ;) Dom powinien też z zewnątrz jakoś fajnie się prezentować. Można tu pomyśleć o jakiś ciekawych dodatkach, zaaranżowaniu elewacji drewnem, postawieniem np. na dwa kolory. Możecie zainteresować się tynkami mozaikowymi proponowanymi przez firmę https://betto.pl/materialy-budowlane/tynki-mozaikowe Zawsze będzie to też jakieś urozmaicenie, fajny dodatek do elewacji w waszych domach. Ja planuje jakieś zmiany w końcu w moim starym domu.

Zgłoś nadużycie #34 24 lipca 2020, 16:29

waldek avatar Posty: 70 Podziękowania: 0
Pomysł na elewację domu na pewno podsunie nam firma https://www.elewacjemarzen.pl/kontakt-projektant-elewacji-domow/ która ma w tym doświadczenie. Trzeba dbać o stan budynków i elewacji. Fachowcy zaprojektują takie przedsięwzięcie i dom będzie jak nowy.

Zgłoś nadużycie #35 22 września 2020, 13:12

damian_6 avatar Posty: 69 Podziękowania: 0
Dołącz do grona zadowolonych klientów i skorzystaj z usług https://tynki-maszynowe.com.pl przy kładzeniu tynków. Takie tynki charakteryzują się najwyższą jakością są niezwykle wydajne, elastyczne, odporne na pękanie i szkodliwe działanie wilgoci.