Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

firma a finanse

Zgłoś nadużycie #21 12 grudnia 2018, 10:40

aidaa avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Finansami w firmie powinna zająć się księgowa, ale można też zająć się tym samodzielnie. Dla ułatwienia można skorzystać z jakiegoś programu księgowego, na https://wfirma.pl jest jeden z lepszych - poza prowadzeniem księgowości można też zarządzać kadrami, płacami, czy sprzedażą.

Zgłoś nadużycie #22 23 grudnia 2018, 18:40

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Finanse w firmie to rzeczywiście jeden z najważniejszych elementów. Jednak największym dylematem moim zdaniem jest wybór źródła finansowania działalności. W związku z tym chciałbym zwrócić Waszą uwagę na faktoring, który moim zdaniem jest jednym z lepszych rozwiązań. Przeczytajcie sobie artykuł między innymi na stronie https://www.monevia.pl/mikrofaktoring-sposobem-finansowania-najmniejszych-firm/ . Opisywany jest tam mikrofaktoring dla najmniejszych firm. U mnie sprawdza się to doskonale i myślę, że warto się tym zainteresować

Zgłoś nadużycie #23 7 stycznia 2019, 11:39

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Co do firmy to z pewnością przyda się dobre doradztwo finansowe, jedno z takich biur możesz znaleźć tutaj http://biurokamienica.pl/doradztwo-finansowe-co-jest/ jest to bardzo dobry wybór, jeżeli chcesz mieć większą pewność co do działań finansowych to warto korzystać z takich pomocy.

Zgłoś nadużycie #24 24 stycznia 2019, 15:18

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
W każdym miesiącu przeznaczam 5% na reklamę w mojej firmie. Myślę, że jest to optymalna liczba, aby firma prawidłowo prosperowała. Agencja interaktywna https://solv.pl zapewnia mi w tej cenie optymalną kampanię marketingową.

Zgłoś nadużycie #25 15 lutego 2019, 11:54

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Ja przyznam szczerze, że muszę w jakiś sposób rozplanować finanse firmy, ale nie mam na to żadnego pomysłu. Chciałabym też zmienić księgowość w swojej firmie, ale nie wiem, na jaką, dlatego ratunku szukam na stronie https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/ bo tam można znaleźć porady dla przedsiębiorców dotyczące różnych spraw.

Zgłoś nadużycie #26 15 lutego 2019, 23:54

sylwiaa avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Sprawdźcie sobie oprogramowanie do biur rachunkowych https://mojebiuro24.pl - bardzo dobra opcja, dzięki temu przepływ informacji pomiędzy biurem a klient jest lepszy, co jest ważne. Program umożliwia wystawianie faktur, prowadzenie kard i płac. Uważam, że warto zwrócić uwagę na takie rzeczy, jak się mysli o współpracy z biurem rachunkowym.

Zgłoś nadużycie #27 22 marca 2019, 20:02

Brayank9 avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
Wiadomo, że trzeba szukać oszczędności prowadząc swoją firmę. Jeżeli macie mniejsze biznesy to może nie będziecie musieli decydować się na wynajęcie biura. Zobaczcie sobie tu propozycje od http://workingclub.pl w sam raz dla małych przedsiębiorców. U nich możecie pracować w miejscu do co-workingu albo wynająć biuro

Zgłoś nadużycie #28 25 marca 2019, 14:32

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o finanse firmowe, to w większości przypadków niestety nie obędzie się bez jakiegoś kredytu inwestycyjnego czy czegoś. Zresztą sami zobaczcie sobie: https://www.expander.pl/dla-firm/kredyty/ .

Zgłoś nadużycie #29 1 lipca 2019, 14:02

niso1234 avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Polecacie jakieś księgowe w Katowicach?

Zgłoś nadużycie #30 8 sierpnia 2019, 12:48

jjusti18 avatar Posty: 284 Podziękowania: 0
A może warto byłoby pomyśleć o jakiś też funduszach na rozwój firmy? Jak nie wiesz do końca gdzie się zgłosić po dotacje unijne 2020 , nie wiesz jakie trzeba wypełnić dokumenty i jak w ogóle prawidłowo je wypisać to najlepiej zgłosić się do firmy http://www.signum.org.pl/ . Oni mają bogate doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy UE.