Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Firma - jak promować?

Zgłoś nadużycie #101 14 października 2019, 21:45

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Jednym z elementów reklamy powinno byc przygotowanie materiałów informacyjnych, takich jak np. ulotki etc. Dobrze również zadbać o ciekawy wygląd opakowania dla waszego produktu, jeśli to coś co można spakować :) Wsparcia w zakresie tych rzeczy świetnie udzieli wam http://lakman.pl/!

Zgłoś nadużycie #102 16 października 2019, 11:27

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Wiesz co oprócz promowania własnej firmy trzeba zadbać o to aby była dobrze chroniona.
Zerknij sobie tu https://www.kaspersky.pl/ i zacznij działać w tym temacie.
Antywirus dobry przyda się w każdej firmie więc nie można na tym oszczędzać.
Koniecznie sobie sprawdź.

Zgłoś nadużycie #103 20 października 2019, 12:48

AleksandraWW avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
Jeśli jeszcze nie zaczęliście działać w sieci to zdecydowanie polecam nad tym pomyśleć, ponieważ tutaj można znaleźć jednak najwięcej potencjalnych klientów i też nie wydawać aż tak dużych budżetów na reklamę. My skupiliśmy się na pozycjonowaniu i zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z firmą https://bitec.net.pl/ która doprowadziła naszą firmę na top10 w wyszukiwarce na najważniejszych dla nas słowach i frazach kluczowych, co przekłada się stale na nowych klientów i w końcu fajne zyski ;)

Zgłoś nadużycie #104 14 listopada 2019, 13:18

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Sposobów na promowanie firmy jest wiele. Zawsze warto skorzystać z kilku opcji bowiem wtedy jest większa szansa na skuteczne dotarcie do klienta. Jeśli chcecie zamówić materiały reklamowe to zerknijcie na ofertę firmy Retio https://www.retio.pl/ . Tu znajdziecie szeroki wybór materiałów drukowanych a także innych akcesoriów reklamowych jak ścianki, rollupy, flagi czy całe systemy wystawiennicze.

Zgłoś nadużycie #105 27 listopada 2019, 22:11

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Myślę, że tutaj może sprawdzić się Content Marketing. Ostatnio stał się bardzo popularną formą reklamy. Przeczytaj sobie artykuł "Content marketing czy warto?" - https://bppl.pl/content-marketing-czy-warto/ Dowiesz się z niego cyzm jest i na czym polega content marketing.

Zgłoś nadużycie #106 29 listopada 2019, 23:29

kasia88 avatar Posty: 95 Podziękowania: 0
Kampania marketingowa przede wszystkim. Cuda potrafi zdziałac marketing szeptany, kampania seo czy adwords, ale już wszystkie razem wzięte kampanie, naprawdę potrafią podciągnąć w naszej firmie maksymalne zainteresowanie plus podnieść sprzedaż, wystarczy, ze udacie się do specjalistów http://contentmarketing.com.pl/ i naprawdę bedzie sztos

Zgłoś nadużycie #107 30 listopada 2019, 19:08

jjusti18 avatar Posty: 356 Podziękowania: 0
Pozycjonowanie w https://mayko.pl/pozycjonowanie-stron-www-gdansk/ - to jest sposób na rozwinięcie biznesu. W końcu stare powiedzenie mówi, że reklama jest dźwignią handlu. Podniesienie firmy w rankingu to przecież pewny zysk, ale także i budowanie świadomości o marce. A klient świadomy, to klient kupujący. O tym trzeba pamiętać, wybierając właśnie promocję dla siebie.

Zgłoś nadużycie #108 5 grudnia 2019, 21:49

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Dzisiaj liczy się to, jak wysoko znajduje się firma w wyszukiwarce Google, na kolejne strony po wpisaniu słów kluczowych zazwyczaj nikt nie wchodzi. Zerknij na https://www.seodivision.org/ , maja w tym doświadczenie i nie jedna stronę wynieśli to top10 Google. Poza tym stale monitorują prace pozycjonera, przekazują klientom raporty i statystyki

Zgłoś nadużycie #109 6 grudnia 2019, 10:45

suchown avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Warto prowadzić firmowe social media, to darmowa reklama dla firmy.

Zgłoś nadużycie #110 19 grudnia 2019, 15:56

przedsiebiorca avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Jeśli zależy Wam na stałym rozwoju Waszej firmy, polecam specjalne oprogramowania, które usprawnią większość procesów. Bardzo fajnie sprawdza się system HRM, który pomaga zautomatyzować działania związane z ewidencją i planowaniem czasu pracy.