Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Firma - jak promować?

Zgłoś nadużycie #11 14 czerwca 2016, 0:38

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Witam.
Fajny pomysł, ale reklama tradycyjna jaką są ulotki wydaje mi się lepszą formą promocji firmy. Oferta drukarni Grafmaster http://grafmaster.com.pl spełni oczekiwania odnośnie druku dobrych jakościowo ulotek. Drukarnia wykonuje druk praktycznie wszystkiego i to bez jakichkolwiek ograniczeń, jeżeli chodzi o rodzaj powierzchni. Oferują druk wypukły oraz sitodruk w najlepszej jakości.

Zgłoś nadużycie #12 25 listopada 2016, 13:33

Veka avatar Posty: 21 Podziękowania: 1
W takich działaniach może wam pomóc CRM wykorzystywany do pilnowania terminów, ustalania działań i przede wszystkim kontaktu z klientem. Weź sobie to zobacz, bo wydaje mi się, że jest to niezbędne. Tu na stronie http://www.connecto.pl/system-crm-poprawia-relacje-z-klientem masz krok po kroku opisane.

Zgłoś nadużycie #13 6 lutego 2017, 16:25

malika avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Warto zainwestować w plan działania marketingowego, który pomoże Ci odpowiedzieć na pytania: co, ile i kiedy należy produkować, na jaki rynek wprowadzić produkt,jaki kanał dystrybucji wybrać. Mój znajomy chwalił sobie współpracę z tą firmą http://cbmtest.pl/oferta-badan-marketingowych/

Zgłoś nadużycie #14 6 lutego 2017, 18:40

hendy77 hendy77 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Popieram poprzednika w 100% :) Nic dodać, nic ująć ;)

Zgłoś nadużycie #15 16 lutego 2017, 11:31

Olddrator avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
Fajnie jest wystawiać się ze swoją ofertą na różnych wydarzeniach branżowych. Wtedy stoisko wyposażyć w gadżety reklamowe i obowiązkowe - ściankę reklamową. Taka ścianka promocyjna jest do zakupienia przez internet
https://retio.pl/scianki-reklamowe więc kurier przyniesie pod drzwi :) a profity będą dość duże, ludzie często wola sobie po cichu przeczytać/zobaczyć z jaką firmą mają do czynienia, zanim podejdą zapytać o dokładną ofertę.

Zgłoś nadużycie #16 25 lutego 2017, 17:03

alicia099 alicia099 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Jak nie macie pomysłów na skuteczną reklamę, to zerknijcie sobie tutaj http://make-cash.pl/ Zawsze da się tam coś ciekawego znaleźć :)

Zgłoś nadużycie #17 26 lutego 2017, 10:58

anetamor avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Jeśli chcesz w odpowiedni sposób promować swoją firmę i pozyskiwać nowych klientów. Powinieneś odbyć szkolenie google analytics. Dzięki niemu dowiesz się czym jest współczynnik konwersji i jak go stosować do zwiększania sprzedaży!

Zgłoś nadużycie #18 10 marca 2017, 21:57

Patrycja avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Wydaje mi się, że warto też sprawić, by kontrahenci, czy klienci, którzy odwiedzają naszą firmę też ją dobrze postrzegali. Na nich reklama nie działa. Za to może pomóc ocieplenie wizerunku firmy. Widziałam ofertę http://amarantkwiaty.pl/uslugi-kwiaty-dla-firm/ i wydaje mi się to świetnym pomysłem. Niewielkim kosztem można sprawić, że firma nabierze bardziej przyjaznego charakteu.

Zgłoś nadużycie #19 20 marca 2017, 22:00

zoska avatar Posty: 56 Podziękowania: 1
Jest jeszcze opcja inwestycji w spoty reklamowe, coś jak tu http://www.krotkieformy.pl/filmyproduktowe.html w krótkiej formie pokażesz jak funkcjonuje firma, ile może dać klientowi i tak dalej. Pomyśl też o tym :)

Zgłoś nadużycie #20 25 lipca 2017, 17:15

shaza avatar Posty: 267 Podziękowania: 0
Spoty to też dobry pomysł ale warto pomyśleć też o takich pokrowcach http://www.izisport.pl/ i torbach, są bardzo praktyczne i przydają się na co dzień więc idealnie reklamują Twoją firmę jeśli zamówisz na nich swoje logo