Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Firma - jak promować?

Zgłoś nadużycie #11 14 czerwca 2016, 0:38

martusiann avatar Posty: 45 Podziękowania: 0
Witam.
Fajny pomysł, ale reklama tradycyjna jaką są ulotki wydaje mi się lepszą formą promocji firmy. Oferta drukarni Grafmaster http://grafmaster.com.pl spełni oczekiwania odnośnie druku dobrych jakościowo ulotek. Drukarnia wykonuje druk praktycznie wszystkiego i to bez jakichkolwiek ograniczeń, jeżeli chodzi o rodzaj powierzchni. Oferują druk wypukły oraz sitodruk w najlepszej jakości.

Zgłoś nadużycie #12 25 listopada 2016, 13:33

Veka avatar Posty: 19 Podziękowania: 1
W takich działaniach może wam pomóc CRM wykorzystywany do pilnowania terminów, ustalania działań i przede wszystkim kontaktu z klientem. Weź sobie to zobacz, bo wydaje mi się, że jest to niezbędne. Tu na stronie http://www.connecto.pl/system-crm-poprawia-relacje-z-klientem masz krok po kroku opisane.

Zgłoś nadużycie #13 6 lutego 2017, 16:25

malika avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
Warto zainwestować w plan działania marketingowego, który pomoże Ci odpowiedzieć na pytania: co, ile i kiedy należy produkować, na jaki rynek wprowadzić produkt,jaki kanał dystrybucji wybrać. Mój znajomy chwalił sobie współpracę z tą firmą http://cbmtest.pl/oferta-badan-marketingowych/

Zgłoś nadużycie #14 6 lutego 2017, 18:40

hendy77 hendy77 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Popieram poprzednika w 100% :) Nic dodać, nic ująć ;)

Zgłoś nadużycie #15 16 lutego 2017, 11:31

Olddrator avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Fajnie jest wystawiać się ze swoją ofertą na różnych wydarzeniach branżowych. Wtedy stoisko wyposażyć w gadżety reklamowe i obowiązkowe - ściankę reklamową. Taka ścianka promocyjna jest do zakupienia przez internet
https://retio.pl/scianki-reklamowe więc kurier przyniesie pod drzwi :) a profity będą dość duże, ludzie często wola sobie po cichu przeczytać/zobaczyć z jaką firmą mają do czynienia, zanim podejdą zapytać o dokładną ofertę.