Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Firma - jak promować?

Zgłoś nadużycie #21 26 lipca 2017, 12:41

olat184 avatar Posty: 62 Podziękowania: 0
Myslę, że przede wszystkim trzeba zadać o dobre wypozycjonowanie strony, a następnie pomysleć o reklamie

Zgłoś nadużycie #22 22 sierpnia 2017, 11:32

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Wszyscy uderzają w reklamę w sieci a przecież jest też mnóstwo innych sposobów na wypromowanie firmy. Czasem klient musi dosłownie dotknąć produktu albo skorzystać z usługi aby zachęcić go do stałej współpracy. Moim zdaniem dobrze jest wystawiać swoje produkty/usługi na targach branżowych. Oczywiście do tego trzeba się dobrze przygotować - głównie mam na myśli stoisko handlowe. Profesjonalne stoiska oferuje firma Berkano http://www.berkano.pl/ . Przygotowują stoiska targowe spersonalizowane, doskonale prezentujące naszą ofertę.

Zgłoś nadużycie #23 25 sierpnia 2017, 20:17

Smart66 Smart66 awatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Możliwości jest całe mnóstwo. Po prostu trzeba się na coś zdecydować i odpowiednio podejść do sprawy. Innego wyjścia nie ma.

Zgłoś nadużycie #24 18 listopada 2017, 21:25

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Myślę, że odpowiednia reklama świetnie wypromuje biznes. Jeżeli nie masz doświadczenia w tej kwestii warto wykorzystać pomoc agencji reklamowej. Sporo osób jest zadowolonych z tej http://mobile-plus.pl/ agencji reklamowej ze Słupska :) Może zajrzyj do nich .

Zgłoś nadużycie #25 20 listopada 2017, 10:55

domowum avatar Posty: 17 Podziękowania: 1
Niewątpliwie działania w sieci są bardzo ważne. To właśnie tutaj znajduje się większość wiedzy i możliwości. Dodatkowo Internet oraz narzędzia działające w sieci cały czas się rozwijają i jako przedsiębiorcy nie powinniśmy tego bagatelizować. Ja sama postarałabym się o własne miejsce w sieci promujące moją działalność i dodatkowo zadbałabym o pozycjonowanie strony. Aktualnie duże zasoby informacji są właśnie w sieci, bardzo pomocne mogą okazać się artykuły takie jak https://seo.zgred.pl/jak-pozycjonowac-sklep-internetowy-tipsy-i-triki-ktore-nie-... . Dobra treść i odpowiednie działania w social media mogą zapewnić sukces każdemu biznesowi.

Zgłoś nadużycie #26 20 listopada 2017, 12:50

Warson Warson awatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Ja myślę, że warto w tym temacie rozeznać się wśród znajomych. To się naprawdę dość często opłaca :)

Zgłoś nadużycie #27 22 listopada 2017, 20:31

ZielonySweterek avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
Też myślę, że wypozycjonowanie strony jest bardzo ważnym aspektem. Warto też rozpocząć współpracę z firmą, która oferuje duży zakres usług. Np. http://kozackiestrony.pl tworzą strony internetowe, redagują teksty oraz pomagają w rozwijaniu firmy w mediach społecznościowych ;)

Zgłoś nadużycie #28 22 listopada 2017, 21:23

direman45 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
najlepiej zrobic reklame albo strone :)
--
http://bambi-london-escorts.com

Zgłoś nadużycie #29 25 listopada 2017, 11:15

natala.domagal avatar Posty: 15 Podziękowania: 1
Nie ma biznesu, gdzie współpraca z firmą kurierską byłaby niepotrzebna. Polecam zapoznać się z ich oferta - https://www.ebox24.pl/przesylki-dluzycowe-i-dluzyce-w-fedex Bo jak jest coś do wysyłki, to warto wiedzieć gdzie dzwonic, jakie paczki mozna wysylac itd. ;)

Zgłoś nadużycie #30 28 listopada 2017, 17:40

klawisia avatar Posty: 39 Podziękowania: 0
dużo osób mówi, że teraz trzeba się reklamować w internecie jeśli chce się dotrzeć do wszystkich ludzi. Otóż jak dla mnie reklama musi byś multimedialna i wyświetlana na wielkich ekranach, żeby każdy na nią patrzył. W tej dziedzinie jak dla mnie najlepiej prezentuje się oferta samsung showroomhttps://www.youtube.com/watch?v=QkB5MlggfbM